Jewellery and precious metal items

Number of items: 252

Vacheron Constantin 18k arany kézi felhúzós karóra ca. 1950 Jelzett tok. Számlapon néhány apró pötty, hátul a tokon karcok. Működő állapotban. d. 30 mm. / A 18k Yellow Gold vintage Vacheron Constantin manufactured in 1950s.
19000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
500 000 HUF
1 377,41
1 492,54
  Add to cart
  Remove
Ovális csiszolású gyémánt 0,88 carat VS 2. (6,33x4,76x3,42 mm ), certifikáttal. / Diamond oval shape with certificate
19001.

Available
480 000 HUF
1 322,31
1 432,84
  Add to cart
  Remove
19002.

Available
440 000 HUF
1 212,12
1 313,43
  Add to cart
  Remove
Arany (Au/18k) gyűrű 5 db gyémánttal ékítve. 0,55 ct, SI / Fg, 0,48 WS 1/F-G. Br 3,4 g, m: 51. Certifikáttal, eredeti dobozában.
19003.

Available
420 000 HUF
1 157,02
1 253,73
  Add to cart
  Remove
19004.

Available
320 000 HUF
881,54
955,22
  Add to cart
  Remove
19005.

Available
340 000 HUF
936,64
1 014,93
  Add to cart
  Remove
Arany (14/Au) Akoya gyöngyös, fehérarany, fülbevaló. 34Db brillel ékítve (0,16ct), jelzett, bruttó: 4g, Garancia kártyával!
19006.

Available
300 000 HUF
826,45
895,52
  Add to cart
  Remove
Arany (14k/Au) Pávás, fehérarany nyaklánc, Mabe gyöngy, ausztrál opál és 2db fekete gyémánttal ékítve (0,012ct), Bruttó: 16,15g, nettó: 7,36g , jelzett, h: 46,5cm, Garancia kártyával!
19007.

300 000 HUF
826,45
895,52
Hammer price:
340 000 HUF
Ezüst (Ag) vegyes ezüst tárgyak, sérült, jelzés nélkül, nettó: 1927g
19008.

300 000 HUF
826,45
895,52
Hammer price:
300 000 HUF
Ezüst (Ag) tálca, jelzett, 55x36cm, nettó: 1426g
19009.

260 000 HUF
716,25
776,12
Hammer price:
300 000 HUF
19010.

Available
300 000 HUF
826,45
895,52
  Add to cart
  Remove
19011.

Available
280 000 HUF
771,35
835,82
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.