Books: Technics

Number of items: 14

Az illat- és szépítőszerek készítése. Összeáll.: Bacskay Miklós Tivadar. Vegyészeti Könyvtár 1. szám. (Különlenyomat a Kereskedelmi vegyészet c. terjedelmes műből). Újpest, 1899, Schlieszer Testvérek-ny., 64 p. Sérült félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel, bélyegzővel.
17139.

Az illat- és szépítőszerek készítése. Összeáll.: Bacskay Miklós Tivadar. Vegyészeti Könyvtár 1. szám. (Különlenyomat a "Kereskedelmi vegyészet" c. terjedelmes műből). Újpest, 1899, Schlieszer Testvérek-ny., 64 p. Sérült félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel, bélyegzővel.

4 000 HUF
11,02
11,94
11
Hammer price:
60 000 HUF
17140.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 000 HUF
8,26
8,96
  Add to cart
  Remove
Katona Kálmán: Papírgyártás. Nyers- és készáruismeret gyakorlati kézikönyve. Bp., 1951., Könnyűipari Kiadó. Kiadói papírkötés.
17141.

Available
3 000 HUF
8,26
8,96
  Add to cart
  Remove
3 db fotózással kapcsolatos könyv: Fotográfozásról szerk Bán András; Polster Alfréd-Polster Ákos: Fotólabor zsebkönyv; dr. Sevcsik-Hefelle: Fényképészet.
17142.

1 800 HUF
4,96
5,37
Hammer price:
1 800 HUF
Hatvani László: Az írógép. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Számos fekete-fehér ábrával illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincnél sérült borítóval.
17143.

1 000 HUF
2,75
2,99
Hammer price:
1 000 HUF
1944 Futó Mihály: A magyar gyáripar története I. A Magyar Gazdaságkutató Intézet. Kiadói papírkötésben, szakadt borító és gerinc, aláhúzásokkal. Volt könyvtári példány, könyvtári pecséttel.
17144.

Available
1 200 HUF
3,31
3,58
  Add to cart
  Remove
Jalsoviczky Lajos: Gázmótorok. Első. kiadás. Bp., 1921, Athenaeum. 344 p. szövegközti és egész oldalas ábrákkal. Korabeli félvászonkötésben, kötéstábla elvált
17145.

Available
1 600 HUF
4,41
4,78
  Add to cart
  Remove
Karsay Endre: Motorosrepülés. Bp., é. n., Magyar Önkéntes Honvédelmi Szövetség. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
17146.

1 200 HUF
3,31
3,58
Hammer price:
1 400 HUF
Lechner Jenő: Építési enciklopedia. III. rész: Vasszerkezetek. Tudományos zsebkönyvtár 129. sz. Bp., 1914, Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal (Révai), 68 p. Szövegközi ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
17147.

1 000 HUF
2,75
2,99
Hammer price:
1 000 HUF
17148.

1 200 HUF
3,31
3,58
Hammer price:
1 200 HUF
17149.

100 HUF
0,28
0,30
Hammer price:
100 HUF
17150.

Available
1 200 HUF
3,31
3,58
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.