Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 28

Dedrle, František: Echo. Prága, 1927, Knihtiskárna Alois Lapácek. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15577.

1 000 HUF
2,60
2,86
15578.

4 200 HUF
10,91
12,00
Dr. Hencsei Pál: Az MTK százhúsz éve. Bp., 2008, MTK-Erzsébetváros. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15579.

1 600 HUF
4,16
4,57
15580.

1 000 HUF
2,60
2,86
Lindorfer, Adolf: Die Schönsten Höhenwege der Allgäuer Alpen. München, 1980. Bruckmann. Kiadói vászonkötésben papír védőborítóval
15581.

1 400 HUF
3,64
4,00
Zsolt Róbert: Labdarúgók, sportolók. Magyarország felfedezése. Bp., 1978., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborító, kis szakadásokkal. +  Zsolt Róbert: Sportolók, Sporterkölcs, Bp., 1983. Sport. Kiadói kartonált kötés, első lapon toll firkák. Mindkét példány dedikált!!
15582.

1 200 HUF
3,12
3,43
15583.

4 800 HUF
12,47
13,71
15584.

3 000 HUF
7,79
8,57
Jocha Károly: Siker vagy kudarc az olimpiai ezüstérem? Bp., 2007, Geo-Sport. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15585.

1 200 HUF
3,12
3,43
15586.

2 800 HUF
7,27
8,00
Bruce Jones: A Forma-1 enciklopédiája. Nigel Mansell előszavával. Bp., 2006, Ventus Libro. Kiadói kartonál papírkötés, papír védőborítóban.
15587.

4 800 HUF
12,47
13,71
Simon Andrea: Részidők. Bp., 2007. Sanoma. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
15588.

2 800 HUF
7,27
8,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.