Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 28

Turistaság és Alpinizmus folyóirat felső-magyarországi (Felvidék) dupla szám. Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban, 64p.
15565.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 000 HUF
13,77
14,93
  Add to cart
  Remove
15566.

2 800 HUF
7,71
8,36
Hammer price:
3 200 HUF
Játékoskönyv I. köt. Szerk.: Velősí Béla. Gerritsen Vilmos rajzaival. Bp., 1939., Magyar Cserkészszövetség. Szövegközti rajzokkal. Kiadói papírkötés. A címlapon 830. sz. Szt. Ferenc Cserkészcsapat bélyegzéssel.
15567.

Játékoskönyv I. köt. Szerk.: Velősí Béla. Gerritsen Vilmos rajzaival. Bp., 1939., Magyar Cserkészszövetség. Szövegközti rajzokkal. Kiadói papírkötés. A címlapon "830. sz. Szt. Ferenc Cserkészcsapat" bélyegzéssel.

2 000 HUF
5,51
5,97
Hammer price:
2 000 HUF
15568.

Available
1 400 HUF
3,86
4,18
  Add to cart
  Remove
Gál Zoltán: Kiütéssel győzött... Papp László regényes életrajza. Életrajzregények 1. sz. Bp., 1951., Sport, 63 p. Kiadói papírkötés.   Papp László (1926-2003) háromszoros olimpiai bajnok ökölvívó életrajza.
15569.

2 000 HUF
5,51
5,97
Hammer price:
2 000 HUF
Soós András: Gombfutball. (Asztali labdarúgás.) Bp., 1964., Sport. Kiadói papírkötés
15570.

1 000 HUF
2,75
2,99
Hammer price:
1 000 HUF
cca 1932-1940 Turisták Lapja 4 száma (1932. dec. XLIV. évf. 12. sz.; 1933. dec. XLV. évf. 12. sz.; 1937. jan. XLIX. 1. sz.; 1940. jan. 52. évf. 1. sz.) Szerk.: Peitler Gyula. Bp., Magyar Turista Egyesület, egy szám elvált a borítótól.
15571.

1 000 HUF
2,75
2,99
Hammer price:
1 000 HUF
15572.

Available
3 600 HUF
9,92
10,75
  Add to cart
  Remove
Ládonyi László, Volly György: Egerszegi. Bp., 1993, Trio. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Egerszegi Krisztina (1974- ) többszörös olimpiai-, világ- és Európa-bajnok úszó által DEDIKÁLT példány.
15573.

3 000 HUF
8,26
8,96
Hammer price:
3 000 HUF
Culbertson, Ely: A kontrakt bridzs kék könyve. Magyarra átdolg. Kenedi Sándor. Bp. (1930.) Révai. 254 l. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóval, kopotrt, kissé sérült gerinccel
15574.

800 HUF
2,20
2,39
Hammer price:
800 HUF
Paramhansa Swami Maheshwarananda: Jóga. Bp., 1986, Sport. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott, gyűrött borítóval, részben szétvált kötéssel.
15575.

800 HUF
2,20
2,39
Hammer price:
800 HUF
15576.

Available
1 400 HUF
3,86
4,18
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.