1 000 HUF
Bibliai történet iskolai könyvül, középkoru gyermekek számára. Bp.,(1891), Szent-István-Társulat,(Eger, Érseki Lycveum-ny.), 3-133+3 p. Ötvenedik kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Félvászon-kötés, kopott borítóval, címlaphiánnyal, az illusztrációkba beleszíneztek, aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, foltos lapokkal, névbejegyzéssel.