Books: Railways, locomotives

Number of items: 4

Vasúthistória évkönyv. 1992 Szerk.:Mezei István. Bp.,1992, KÖZDOK. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17153.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 000 HUF
8,26
8,96
  Add to cart
  Remove
Sveriges Statsbanors Stationshus i Bilder. H.n., 1981, Allt om Hobby. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Svéd nyelven. Kiadói papírkötés. Az 1925-ben megjelent könyv facsimile kiadása.
17154.

2 400 HUF
6,61
7,16
Hammer price:
2 400 HUF
O. S. Nock: Der große Atlas der Eisenbahnen. München, 1980, Delphin. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17155.

Available
2 000 HUF
5,51
5,97
  Add to cart
  Remove
Der Eisenbau. Ausgenommen Vorarbeiten, Unterbau und Tunnelbau. Handbuch der Ingenieurwissenschaften V. Siebente Abteilung: Schmalspurbahnen. Beatbeitet von Alfred Birk. Herausgegeben F. Loewe und H. Zimmermann. Mit einer Tafel, 145 Abbildungen im Text und vollständigem Sachverzeichnis. Leipzig, 1902, Wilhelm Engelmann, VIII+163 p. +1 t. Korabeli álbordás félbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, a hátsó kötéstábla belső papírborításán és a hátsó szennylapon kis sérülésnyomokkal.
17156.

8 000 HUF
22,04
23,88
Hammer price:
8 500 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.