14 000 HUF
9
Kovácsy Béla - Monostori Károly A ló és tenyésztése. 600 képpel, 14 műmelléklettel és 1 színes lótenyésztési térképpel. Bp., 1905. Pátria. XII+653+(3) p. + 14 tábla +1 térkép (kihajtható). Kiadói, festett, feliratos egészvászon kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, hiányos címlappal, foltos, szakadt, sérült lapokkal, egy-két lapon kis hiánnyal, egy javított lappal.