Books: Other languages

Number of items: 15

Henri Le Main: The Snapping Coil. Privately Printed For the Collector of the Unusual. BDSM korbácsolás témájú erotikus regény, illusztrációkkal. Paris, é.n. A coups de baton Press. Kiadói, kissé sérült papírkötéssel, rajta firka.
17235.

5 000 HUF
13,77
14,93
Hammer price:
8 000 HUF
Miguel De Cervantes: Don Quixote. Retold by Michael Harrison. Illustrated by Victor G Ambrus (László Győző Ambrus,). Oxford-New York-Toronto, 1999, Oxford Unicersity Press. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
17236.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 400 HUF
3,86
4,18
  Add to cart
  Remove
Jaloux Edmond: Lamour de Cecile Fougeres. Paris, 1923. J. Ferenczi & Fils. Fametszetű illusztrációkkal. Korabeli bordázott félbőr kötésben, egy oldalon kis sérüléssel.
17237.

Jaloux Edmond: L'amour de Cecile Fougeres. Paris, 1923. J. Ferenczi & Fils. Fametszetű illusztrációkkal. Korabeli bordázott félbőr kötésben, egy oldalon kis sérüléssel.

3 000 HUF
8,26
8,96
Hammer price:
3 000 HUF
Vita di S. Alfonso Maria De Liguori Vescovo S. Agata de Goti Roma, 1839. Puccinelli. Aranyozott félbőr kötésben.
17238.

Vita di S. Alfonso Maria De Liguori Vescovo S. Agata de' Goti Roma, 1839. Puccinelli. Aranyozott félbőr kötésben.

1 600 HUF
4,41
4,78
Hammer price:
1 600 HUF
Tekoriené, Dalija: Lithuanian. Basic grammar and conversation. Kaunas, 1990. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17239.

Available
1 800 HUF
4,96
5,37
  Add to cart
  Remove
Wells, Herbert George: The Invisible Man. Moszkva, 1963, Viszsaja Skola. Angol nyelven, angol-orosz szószedettel. Kiadói illusztrált papírkötés.
17240.

Available
1 000 HUF
2,75
2,99
  Add to cart
  Remove
Karl Kerényi: Töchter der Sonne. Betrachtungem über griechische Gottheiten. Mit 7 Tafeln. Zürich, 1914. Rascher. Kiadói egészvászon kötésben, papírborítóval
17241.

1 600 HUF
4,41
4,78
Hammer price:
1 800 HUF
Woody Allen: Side Effects. New York,1980,Random House. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17242.

1 600 HUF
4,41
4,78
Hammer price:
1 600 HUF
17243.

Available
1 600 HUF
4,41
4,78
  Add to cart
  Remove
Ed.: Marcel Dunan-John Bowle: Larousse Encyclopedia of Ancient & Medieval History. 1981, Hamlyn. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, újszerű állapotban.
17244.

3 000 HUF
8,26
8,96
Hammer price:
3 000 HUF
Truman Capote: Music for Chameleons. New York,1980,Random House. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17245.

1 600 HUF
4,41
4,78
Hammer price:
1 600 HUF
John Fowles: The Magus. Frogmore, 1978., Triad Panther. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kis kopásnyomokkal.
17246.

Available
1 600 HUF
4,41
4,78
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.