Books: Minibooks

Number of items: 28

Cipősdoboznyi minikönyv tétel sok féle témában
17250.

4 000 HUF
11,02
11,94
Hammer price:
4 200 HUF
Magyar Testgyakorlók Köre - VM 90 éves. 1888-1978. 10/150. számozott példány. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17251.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 400 HUF
6,61
7,16
  Add to cart
  Remove
17252.

Available
2 000 HUF
5,51
5,97
  Add to cart
  Remove
Gál Sándor: Szuronyvítan a gyalogság számára. Pest, 1848, Kozma Vazul. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban..
17253.

Available
1 600 HUF
4,41
4,78
  Add to cart
  Remove
17254.

Available
1 600 HUF
4,41
4,78
  Add to cart
  Remove
Annette von Droste-Hülshoff: Die Judenbuche. Ein Sittengemälde aus dem gebirgichten Westfalen. Berlin, é.n. Verlag der Nation, Német nyelven. Illusztrációkkal. Kiadói vászonkötésben
17255.

1 400 HUF
3,86
4,18
Hammer price:
1 400 HUF
Fáy András meséi és allegóriái az 1853. évi kiadásból. Vál. Tótisz András. Minikönyv, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
17256.

Available
1 000 HUF
2,75
2,99
  Add to cart
  Remove
Böhm András: Napnyugtán DFC kiadó, kiadói papírkötésben
17257.

1 000 HUF
2,75
2,99
Hammer price:
1 000 HUF
17258.

Available
1 000 HUF
2,75
2,99
  Add to cart
  Remove
17259.

1 000 HUF
2,75
2,99
Hammer price:
2 200 HUF
17260.

Available
1 000 HUF
2,75
2,99
  Add to cart
  Remove
17261.

Available
1 000 HUF
2,75
2,99
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.