Books: Military

Number of items: 32

Hadtörténelmi Közlemények 4 db száma: 115. évf. 2., 4. sz., 117. évf. 2-3. sz. Bp., 2002-2004, Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Kiadói papírkötés.
16547.

3 000 HUF
Lándor Tivadar (szerk.): A Nagy Háború írásban és képben sorozat II. kötete: Északon és Délen. Bp., 1916, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, lapok kijárnak, kopottas állapotban.
16548.

3 000 HUF
16549.

2 200 HUF
5,95
6,47
Ballard. Robert D.: Die Entdeckung der Bismarck - Deutschlands Grösstes Schlachtschiff gibt sein geheimnis Preis. 1991. Ullstein. Kiadói kartonált papírkötésben
16550.

1 800 HUF
Walter Markov-Heinz Helmert: Battles of World History. Edition Leipzig, 1978. Angol nyelven. Gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült papír védőborítóval. Szép állapotban
16551.

2 200 HUF
5,95
6,47
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1984-1985, Zrínyi. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőbortóval, jó állapotban.
16552.

2 000 HUF
2 db I. világháborús tanulmány: Gonda Imre: A korlátlan tengeralattjáró háború és az Osztrák Magyar Monarchia 28p. + Józsa Antal Vajda Alajos dokumentumok Az Osztrák Magyar Monarchia első világháborús hadifogoly politikájának alakulásáról 1914-1916. 50p.
16553.

2 400 HUF
Louis Madelin: Verdun. Paris,én.,Flammarion, Oldalszámozáson belül egy térképpel. 4 egészoldalas képtáblával, rajtuk fekete-fehér fotókkal. Francia nyelven. Kiadói papírkötésben.
16554.

2 000 HUF
Dr. Csonkaréti Károly-Benczúr László: Haditengerészek és folyamőrök a Dunán. A Császári (és) Királyi Haditengerészet dunaflottillájától a Magyar Királyi Honvéd Folyamerőkig. (1870-1945). Bp.,(1991.), Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotba
16555.

1 600 HUF
Pintér Tamás (szerk.): A pokol tornácán. Imre Gábor kadét doberdói naplója. Bp., 2016, Nagy Háború Kutatásáért Közhasznú Alapítvány. 247 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, néhány kevés oldalon ceruzás aláhúzásokkal.
16556.

1 600 HUF
Temesváry Ferenc: Művészi fegyverek. Sárvár, 1971., Sárvári Városi Tanács VB. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
16557.

1 000 HUF
Gosztonyi Péter: A magyar honvédség a második világháborúban. Bp., 1992, Európa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16558.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF