Books: Law

Number of items: 15

dr. Vécsy László: Peregyesség az egyházjogban. Eger, 1944. Szent János nyomda. Kiadói papírkötésben
15593.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 600 HUF
4,41
4,78
  Add to cart
  Remove
15594.

1 000 HUF
2,75
2,99
Hammer price:
1 000 HUF
15595.

1 000 HUF
2,75
2,99
Hammer price:
1 000 HUF
15596.

1 000 HUF
2,75
2,99
Hammer price:
1 200 HUF
Az 1871-ik évi törvények gyűjteménye. Hivatalos kiadás. Pest, 1872., Ráth Mór, VI+734 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15597.

Available
3 600 HUF
9,92
10,75
  Add to cart
  Remove
Egyed István: Vármegyei önkormányzat. Bp., 1929., Eggenberger. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, az egyik sarkán hiánnyal, javított gerinccel.
15598.

2 000 HUF
5,51
5,97
Hammer price:
2 000 HUF
Magyar Törvények Grill-féle Kiadása 4 kötete:  Büntető törvénykönyv. I. köt. Összeáll.: Isaák Gyula.;  Meszlény Arthur: Magyar magánjog. I. köt.; Klug Emil-Sárfy Aladár: A magyar illetékjog. II. köt.; Magyar Hiteljog. II. köt. Összeál.: László Jenő-Szende Péter Pál. Bp., 1930., Grill. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, változó állapotban, kopott, foltos borítókkal, foltos lapokkal, a Magyar Hiteljog. II. kötete megviselt állapotban.
15599.

1 800 HUF
4,96
5,37
Hammer price:
1 800 HUF
1949 Törvények és törvényerejű rendeletek. 1949. Közzéteszi: A Minisztertanács Elnökének Hivatala. Törvények és Rendeletek Hivatalos Gyűjteménye. Bp., 1950., (Szikra-ny.) Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
15600.

Available
1 400 HUF
3,86
4,18
  Add to cart
  Remove
Törvényjavaslat az ipari munkának vasárnapi és ünnepnapi szüneteléséről. Az Országos Ipartanács Állandó Bizottságának javaslatai szerint átdolgozott tervezet. Kiadja a Kereskedelemügyi M. Kir. Ministerium. Bp., 1908., Athenaeum, 207+1 p. Kiadói sérült papírkötésben.
15601.

Available
1 000 HUF
2,75
2,99
  Add to cart
  Remove
Huf József: A magyar telekkönyvi rendtartás gyakorlati használatra. Bp., 1906, Politzer-féle Könyvkiadóvállalat, XV+576+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel.
15602.

1 000 HUF
2,75
2,99
Hammer price:
1 000 HUF
15603.

Available
3 000 HUF
8,26
8,96
  Add to cart
  Remove
15604.

Available
2 200 HUF
6,06
6,57
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.