Books: Hunting

Number of items: 13

1913. szeptember, Századok Legendái, szerk. Virter Ferenc, benne: Bársony István: A Vadászat, József főherceg. Útiemlékeim Afrikából és Krúdy Gyula: Mátyás király válik c. írásával; Bp., 1913, Országos Monográfiai Társaság. XLV-LIV + 40p. Fekete-fehér képekkel nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói illusztrált papírborítóval, kissé sérült gerinccel, első lap szélén apró szakadással, kiadói sérült hártyapapírral.
17060.

8 000 HUF
Torday Ervin: Erdőgazdálkodási alapismeretek. Bp., 1948., Móricz Miklós. Harmadik kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Átkötött kopott, foltos félvászon-kötésben. + Erdőgazdálkodási útmutató termelőszövetkezetek részére. Bp., 1964., Mezőgazdasági. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
17061.

3 000 HUF
Komárek, Julius: Kárpáti vadászatok. Ford.: Zólyomi Antal. Bratislava - Bp., 1965, Tatran - Móra Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben,
17062.

2 000 HUF
Kittenberger Kálmán: A Kilimandzsárótól Nagymarosig. A kötet végén, a szerző: Útmutatás a madarak preparálásához c. művével. Kittenberger Kálmán 3. Egy a természettel. Vadászati és Természeti Világkiállítás Magyarország 2021. [Pusztazámor], 2019, Dénes Natur Műhely, 343+1+XXI+1 p. Kiadói kartonált papírkötés.
17063.

3 600 HUF
9,73
10,59
Vegyes könyv tétel, 2 db:   Széchényi Zsigmond: Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.  Molnár Gábor: Holdárnyékban az őserdő. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
17064.

800 HUF
17065.

1 200 HUF
Vegyes könyv tétel, 3 db:   Afrikai vadászemlékek. Válogatás Kittenberger Kálmán és dr. Mészáros Kálmán írásaiból. A szerzők saját fotóival illusztrált. Bp.,1970, Gondolat. Kartonált kötés papír védőborítóval.   Széchenyi Zsigmond: Afrikai tábortüzek, Vadásznapló kivonatok 1932-1934. Bp., 1966, Szépirodalmi kk. Negyedik kiadás. A szerző saját fotóival illusztrált. Félvászon kötés. Széchenyi Zsigmond: Csui!... Afrikai vadásznapló. Bp., 1966., Szépirodalmi kk. Félvászon kötés.
17066.

1 200 HUF
Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Pfannl Egon rajzaival. Bp., 1955, Móra. Hatodik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban.
17067.

1 000 HUF
Széchenyi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17068.

1 000 HUF
Borhidi Attila: Az erdő élete. Búvár Könyvek 19. Bp., 1961., Móra. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
17069.

1 200 HUF
17070.

1 400 HUF
Vadászati alapismeretek. (A vadászvizsga anyaga.) Szerk.: Dániel István, Bencze Lajos. Bp.,1975, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
17071.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF