Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 35

Csáky Sándor: A huszadik század szakácsművészete. A szakácsművészet remekeinek gyűjteménye. Újtátrafüred (Novy Smokovec), 1930, a szerző kiadása (Kittl ut Keller és Társa, Mor. Ostrava), 770+61+(17) p. + 16 t. (fekete-fehér képtáblák). Második kiadás. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként szamárfüles lapokkal.
17025.

6 000 HUF
16,53
17,91
Hammer price:
6 500 HUF
St. Hilaire Jozéfa: Képes pesti szakácskönyv. Átdolgozta Vörös Mari. Bp.,é.n. cca 1890, Eggenberger. 27. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, a borítók leváltak, lapok jó állapotban
17026.

4 000 HUF
11,02
11,94
Hammer price:
6 500 HUF
Szakmai technológia I. Kísérleti tananyag a termelő szakmák számára. Taverna Vendéglátóipari Szakmunkásképző Iskola. Bp., 1988, Taverna Belvárosi Vendéglátó Vállalat, 2+342+8 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 300 példányban.
17027.

4 400 HUF
12,12
13,13
Hammer price:
4 400 HUF
A M. Kir. Központi Szőlészeti Kisérleti Állomás és Ampelologiai Intézet Közleményei. V. köt. Szerk.: Csík-Madefalvi Istvánffi Gyula Dr. Bp., 1914., M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampeologiai Intézet, V+86+1 p.+1 (kihajtható térkép-melléklet) t. Átkötött félvászon-kötés.
17028.

3 000 HUF
8,26
8,96
Hammer price:
3 000 HUF
17029.

3 000 HUF
8,26
8,96
Hammer price:
3 000 HUF
17030.

4 600 HUF
12,67
13,73
Hammer price:
4 600 HUF
1993 A Magyarországi Gasztronóm Rendek alkotmánya. Egy lapon a Berlin Étterem ajándékozási soraival, gyűrődéssel, foltos, 13 sztl. lev.
17031.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
5,51
5,97
  Add to cart
  Remove
dr. Csorba Zoltán: Az almafa lisztharmat. Bp., 1962. Mezőgazdasági. 134p. Kiadói papírkötésben.
17032.

1 200 HUF
3,31
3,58
Hammer price:
1 200 HUF
17033.

1 000 HUF
2,75
2,99
Hammer price:
1 000 HUF
Gundel Imre: Gasztronómiáról és Gundelekről. Bp., 1987, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés. Tulajdonosi bejegyzéssel. Szép állapotban.
17034.

1 200 HUF
3,31
3,58
Hammer price:
1 200 HUF
Németh Mátyás: Baromfitenyésztés. Az állattenyésztő szakközépiskolák (baromfitenyésztés-szak) IV. osztálya számára. Bp., 1967., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, foltos hátsó borítóval. Megjelent 401-950 példányig.
17035.

2 000 HUF
5,51
5,97
Hammer price:
2 000 HUF
Csérer Gyula: A szobanövények ápolása. Bp., 1923., Pátria, 68 p. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17036.

Csérer Gyula: A szobanövények ápolása. Bp., 1923., "Pátria", 68 p. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

Available
1 400 HUF
3,86
4,18
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.