Books: Architecture, Art

Number of items: 244

Kassák Lajos-Moholy-Nagy László: Új művészek könyve. Körner Éva utószavával. Szerk.: Vadas József. Bp., 1977., Európa-Corvina. Az 1922-es reprint kiadása. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16567.

10 000 HUF
27,03
29,41
1899 Grotesque Alphabet of 1464. Reproduced in facsimile from the original in the British Museum. 1899. Sérült, félvászon kötésben
16568.

22 000 HUF
59,46
64,71
Reznicek Galante Welt: Reznicek, Ferdinand von (1869-1909): Album. München, 1902. Szecessziós színes nyomatok, kiadói vászon kötésben. Szép állapotban.
16569.

10 000 HUF
27,03
29,41
Helmut Newton: Pages from the Glossies. Facsimiles 1956-1998. Taschen, 2015. Angol, német és francia nyelven. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.
16570.

10 000 HUF
27,03
29,41
Klassiker der Kunst I-XXIV. köt. A IV. és VII. kötetek hiányoznak. Stuttgart-Leipzig,1904-9909,Deutsche Verlags-Anstalt, Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, foltos lapokkal, a lapok egy részén sérülésnyommal, 7 kötet foltos, összeragadt lapokkal, egy kötet sérült kötéssel, egy kötet gerince deformált, rossz állapotban.
16571.

20 000 HUF
54,05
58,82
Ilona Keserü Ilona művek. 1959-1982. works. Szerk.: Keserü Ilona. H.n., 2002., Keserü Ilona. 291p. Magyar és angol nyelven. Keserü Ilona műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16572.

14 000 HUF
37,84
41,18
Seregélyi György: Magyar festők és grafikusok adattára. Életrajzi lexikon az 1800-1988 között alkotó festő- és grafikusművészekről. Szeged, 1988, Szerzői. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval.
16573.

8 000 HUF
Whip some more my lady. Paris, 1953. The Olympia Press, Paris BDSM erotika, illusztrált kiadvány. Kiadói papírkötésben
16574.

8 000 HUF
Schéner Mihály: Festés közben. Rajzos dedikációval ellátott kiadás. Szeged, 2006.
16575.

7 000 HUF
18,92
20,59
Rum Attila: Czigány Dezső. Dedikált! Bp., 2004., Szerzői, (Veszprém, Prospektus-ny.),356+3 p. A művész munkáinak színes és fekete-fehér reprodukcióval illusztrált. Kiadói papírkötésben
16576.

5 000 HUF
Lakner László budapesti munkássága 1959-1973. Brendel János monográfiája. Bp.-Essen, 2000., Új Művészet Kiadó & Niessen Buch- und Offsetdruckerei Gmbh Art-Print Publishers. Kiadói papírkötés.
16577.

5 000 HUF
Vivienne Becker: Fabulous Fakes. Angol nyelvű ékszertörténeti könyv. Vadócz Erzsébet iparművész két autográf aláírásával.  London, 1988, Grafton Books. Kiadói vászonkötésben és papírborítóval.
16578.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF