Books: Architecture, Art

Number of items: 244

Kassák Lajos-Moholy-Nagy László: Új művészek könyve. Körner Éva utószavával. Szerk.: Vadas József. Bp., 1977., Európa-Corvina. Az 1922-es reprint kiadása. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16567.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
10 000 HUF
27,55
29,85
  Add to cart
  Remove
1899 Grotesque Alphabet of 1464. Reproduced in facsimile from the original in the British Museum. 1899. Sérült, félvászon kötésben
16568.

Available
22 000 HUF
60,61
65,67
  Add to cart
  Remove
Reznicek Galante Welt: Reznicek, Ferdinand von (1869-1909): Album. München, 1902. Szecessziós színes nyomatok, kiadói vászon kötésben. Szép állapotban.
16569.

Available
10 000 HUF
27,55
29,85
  Add to cart
  Remove
Helmut Newton: Pages from the Glossies. Facsimiles 1956-1998. Taschen, 2015. Angol, német és francia nyelven. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.
16570.

10 000 HUF
27,55
29,85
Hammer price:
10 000 HUF
Klassiker der Kunst I-XXIV. köt. A IV. és VII. kötetek hiányoznak. Stuttgart-Leipzig,1904-9909,Deutsche Verlags-Anstalt, Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, foltos lapokkal, a lapok egy részén sérülésnyommal, 7 kötet foltos, összeragadt lapokkal, egy kötet sérült kötéssel, egy kötet gerince deformált, rossz állapotban.
16571.

Available
20 000 HUF
55,10
59,70
  Add to cart
  Remove
Ilona Keserü Ilona művek. 1959-1982. works. Szerk.: Keserü Ilona. H.n., 2002., Keserü Ilona. 291p. Magyar és angol nyelven. Keserü Ilona műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16572.

14 000 HUF
38,57
41,79
Hammer price:
17 000 HUF
Seregélyi György: Magyar festők és grafikusok adattára. Életrajzi lexikon az 1800-1988 között alkotó festő- és grafikusművészekről. Szeged, 1988, Szerzői. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval.
16573.

8 000 HUF
22,04
23,88
Hammer price:
8 500 HUF
Whip some more my lady. Paris, 1953. The Olympia Press, Paris BDSM erotika, illusztrált kiadvány. Kiadói papírkötésben
16574.

8 000 HUF
22,04
23,88
Hammer price:
11 000 HUF
Schéner Mihály: Festés közben. Rajzos dedikációval ellátott kiadás. Szeged, 2006.
16575.

7 000 HUF
19,28
20,90
Hammer price:
7 000 HUF
Rum Attila: Czigány Dezső. Dedikált! Bp., 2004., Szerzői, (Veszprém, Prospektus-ny.),356+3 p. A művész munkáinak színes és fekete-fehér reprodukcióval illusztrált. Kiadói papírkötésben
16576.

5 000 HUF
13,77
14,93
Hammer price:
5 000 HUF
Lakner László budapesti munkássága 1959-1973. Brendel János monográfiája. Bp.-Essen, 2000., Új Művészet Kiadó & Niessen Buch- und Offsetdruckerei Gmbh Art-Print Publishers. Kiadói papírkötés.
16577.

5 000 HUF
13,77
14,93
Hammer price:
12 000 HUF
Vivienne Becker: Fabulous Fakes. Angol nyelvű ékszertörténeti könyv. Vadócz Erzsébet iparművész két autográf aláírásával.  London, 1988, Grafton Books. Kiadói vászonkötésben és papírborítóval.
16578.

Available
6 000 HUF
16,53
17,91
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.