14508.
418. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
2 000 HUF
M. Ed. Duprez, M. Luigi Mercantini: Hymne de Garibaldi. Chanté par les Chasseurs des Alpes. XIX. sz. kotta francia és olasz nyelvű szöveggel, litografált borítóval. Párizs, Léon Escudier kiadása. 3 szt. oldal. Helyenként kissé foltos, alján kissé sérült. 27x17 cm