Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 19

1944 Kodály Zoltán: 333 olvasógyakorlat. Bevezető a magyar népzenébe. Kiadói sérült papírborítóval
14500.

1 400 HUF
3,64
4,00
Benkő Zoltán zongoraest dedikált műsor röplap, sérült.
14501.

1 400 HUF
3,64
4,00
Operaszövegkönyvek 4 kötet: Wagner: A nürnbergi mesterdalnokok, Verdi: Machbeth, Poldini: Farsangi Lakodalom, Delibes: Lakmé. Bp.,1961-1962,Zeneműkiadó. Papírkötés.
14502.

2 000 HUF
5,19
5,71
Ezeregy legnépszerűbb, legszebb magyar népdal. Összegyűjtötte: Rudnyánszky Gyula. Harmadik, javított és bővített kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói vászon borításban, kis kopásokkal. Néhány kijáró lappal.
14503.

2 000 HUF
5,19
5,71
cca 1850 Szatmári csárdás és Halász dal. Régi, rézmetszetű kotta
14504.

2 000 HUF
5,19
5,71
Dombay Hugó hangjegygrafikus iratanyaga, kották, levelezés, stb.
14505.

1 200 HUF
3,12
3,43
1940-1943 A M. Kir. Operaház évkönyvei 1940-1941, 1942-1943. Bp., M. Kir. Operaház Igazgatósága. Papírkötések, jó állapotban.
14506.

1 800 HUF
4,68
5,14
1995 Hobo koncertjegy, Kaposvár, sorszámozott, hajtásnyomokkal
14507.

1 600 HUF
4,16
4,57
M. Ed. Duprez, M. Luigi Mercantini: Hymne de Garibaldi. Chanté par les Chasseurs des Alpes. XIX. sz. kotta francia és olasz nyelvű szöveggel, litografált borítóval. Párizs, Léon Escudier kiadása. 3 szt. oldal. Helyenként kissé foltos, alján kissé sérült. 27x17 cm
14508.

2 000 HUF
5,19
5,71
cca 1930-1940 6 db hangversenykiadvány
14509.

2 800 HUF
7,27
8,00
14510.

1 000 HUF
2,60
2,86
Stockhausen, Karlheinz Donnerstag aus Licht. Opera in three acts. Milano, 1981. Scala. Kiadói papírkötésben
14511.

5 000 HUF
12,99
14,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.