Vojvodina

Number of items: 258

Módos, Jasa Tomic; Községháza / town hall (szakadás / tear)
22565.
Legend T3

2 400 HUF
Módos, Jasa Tomic; községháza, Milleniumi emlékoszlop, Temes híd. Mattanovich T. fényk. kiadása / town hall, monument, Timis bridge. Art Nouveau, floral (Rb)
22566.
Legend T2/3

3 600 HUF
9,73
10,59
Nagybecskerek, Zrenjanin, Veliki Beckerek; Praschák testvérek kertészete. photograph Oldal István 1906. / horticulture (EK)
22567.
Legend T2/3

6 500 HUF
17,57
19,12
Nagybecskerek, Zrenjanin, Veliki Beckerek; Pénzügyi palota, Ferenc József tér, Kertész A. üzlete / financial palace, shops, square (fl)
22568.
Legend T2/3

1 600 HUF
1900 Nagybecskerek, Zrenjanin, Veliki Beckerek; Hunyadi utca, Billitz János üzlete, fogorvos / street, shops, dentist
22569.
Legend T2

4 000 HUF
Nagybecskerek, Zrenjanin, Veliki Beckerek; Főgimnázium. Almásy Elek kiadása / grammar school
22570.
Legend T1

2 000 HUF
1901 Nagybecskerek, Zrenjanin, Veliki Beckerek; Elisabethplatz mit Sparkassagebäude / Erzsébet tér, Takarékpénztár, lovaskocsik. E. Watzke kiadása / square, savings bank, horse-drawn carriages + PANCSOVA - NAGY-KIKINDA 91. SZ. A vasúti mozgóposta bélyegző
22571.
Legend T2

1901 Nagybecskerek, Zrenjanin, Veliki Beckerek; Elisabethplatz mit Sparkassagebäude / Erzsébet tér, Takarékpénztár, lovaskocsik. E. Watzke kiadása / square, savings bank, horse-drawn carriages + "PANCSOVA - NAGY-KIKINDA 91. SZ. A" vasúti mozgóposta bélyegző

5 000 HUF
1899 Nagybecskerek, Zrenjanin, Veliki Beckerek; Uszoda, fürdőzők. Oldal felvétele és kiadása / swimming pool, bathers (kopott sarkak / worn corners)
22572.
Legend T3

5 000 HUF
1902 Nagykikinda, Kikinda; Ferenc József tér, templomok / square, churches. Art Nouveau (fl)
22573.
Legend T2/3

6 500 HUF
17,57
19,12
1908 Nagykikinda, Kikinda; Ferenc József tér, Radák János, Ernst József üzlete / square, shops (EK)
22574.
Legend T3

1 800 HUF
Nagykikinda, Kikinda; Városháza, Angner István János, Pentz Péter üzlete. Wolf Josefné utódai kiadása / town hall, shops (EB)
22575.
Legend T3

1 800 HUF
1906 Nagykikinda, Kikinda; Ferenc József tér, piac, Wolf R. üzlete / square, market, shop (kis szakadás / small tear)
22576.
Legend T3

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF