Art postcards

Number of items: 99

1923 Sziluett-tánc / Silhouette dance s: M. G. (EK)
23573.
Legend T2/3

2 200 HUF
5,71
6,29
Andante / Gently erotic art postcard. Moderne Kunst Tanz-Silhouetten No. 323. s: Paul Süss
23574.
Legend T2

2 400 HUF
6,23
6,86
Optikai illúziós képeslap: borozó férfiak halálfejjel / Optical illusion, men drinking wine and skull
23575.
Legend T2/3

2 000 HUF
5,19
5,71
Ungarische Werkstätte, kiránduló hölgy; Diana sósborszesz / Hungarian art postcard, hiking lady. Advertisement on the backside s: Győri Aranka
23576.
Legend T1/2

3 600 HUF
9,35
10,29
Kisfaludy S. verse. Kner I. Gyoma s: Kozma Lajos
23577.
Legend T2

2 000 HUF
5,19
5,71
Csevögjünk! Dakóra gyűjjön az a VII. Eduárd ángoly király, oszt ott mutassa ki, melyik constitutió az erősebb: az üvé-e, vagy az enyim? Göre levelezőlapok, litho (fl)
23578.
Legend T2/3

2 400 HUF
6,23
6,86
1938 La Fiera del Villaggio. Movimento Futurista Italiano. Esposizione Internationale di Venezia 1926 / Italian Futurist Movement art postcard. International Exhibition of Venice 1926. Ballerini & Fratini (31) 227. litho s: Tato (fl)
23579.
Legend T3

6 000 HUF
15,58
17,14
Iris / Japanese geisha, opera. German Art Nouveau postcard. Officine G. Ricordi & C. 022. litho s: Adolfo Hohenstein
23580.
Legend T1

5 000 HUF
12,99
14,29
Sturm-Karten. Kleinstadt. Der Sturm Leitung Herwarth Walden Kunstausstellung Zeitschrift Verlag s: Marc Chagall (r)
23581.
Legend T3

4 000 HUF
10,39
11,43
Kastyak Lajos (?) művész felvétele egy halott férfiről. photo
23582.
Legend T2

4 000 HUF
10,39
11,43
1899 (Vorläufer) Kismacska reggeli közben / Little cat during breakfast. Theo. Stroefers Kunstverlag Aquarell-Postkarte Serie VII. No. 5499. litho
23583.
Legend T2

1899 (Vorläufer) Kismacska reggeli közben / Little cat during breakfast. Theo. Stroefer's Kunstverlag Aquarell-Postkarte Serie VII. No. 5499. litho

3 200 HUF
8,31
9,14
Boldog Húsvéti Ünnepeket! Az Orsz. Magy. Kir. Iparművészeti Iskola levelezőlapjai. Kiadja Rigler J. E. rt. / Ungarische Werkstätte No. 2011. Hungarian art postcard with Easter greeting s: Szekeres Béla
23584.
Legend T1

12 000 HUF
31,17
34,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.