Art-ceramics

Number of items: 174

Király Károly: retró gyertyatartó, színes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm
11096.

3 000 HUF
7,79
8,33
Tófej retro kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 26 cm
11097.

3 000 HUF
7,79
8,33
Hódmezővásárhelyi retró váza. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, apró csorba. m:18 cm
11098.

1 000 HUF
2,60
2,78
Régi erdélyi kerámia tál, 4 db, apró kopással, csorbával. d: cca. 20cm
11099.

4 000 HUF
10,39
11,11
11100.

4 000 HUF
10,39
11,11
Kovács Kun gazda Karcag, nagyméretű, fali dísztál, hibátlan, jelzett, színesen festett mázas kerámia, öblében zodiákus jegyekkel, d: 44 cm
11101.

4 400 HUF
11,43
12,22
8 db népi kerámia tál. Kézzel festettek, több jelzett, közötte régi is.
11102.

5 000 HUF
12,99
13,89
Népi kerámia korsó, kézzel festett, jelzett. Apró kopások, máz csorbák m:28cm
11103.

1 200 HUF
3,12
3,33
3 db népművészeti mini csörgőkorsó, mázas kerámia, kis sérülésekkel, m: 7,5 - 10 cm
11104.

1 000 HUF
2,60
2,78
3 db népi kerámia dísztányér. Mázas és mázatlan cserép, kézzel festett, d: 20 cm
11105.

2 400 HUF
6,23
6,67
Habán másolat, áttört falitányér, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan, d: 23cm
11106.

1 000 HUF
2,60
2,78
Tilgmans svéd kerámia lámpa, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 27 cm
11107.

6 000 HUF
15,58
16,67

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.