Art-ceramics

Number of items: 174

Raku váza, kerámia, kopott, jelzés nélkül m: 27 cm
11120.

3 000 HUF
7,79
8,33
Régi Gránit kőporcelán falra is szerelhető sótartó edény fa tetővel. Matricás, jelzett, kopással. 15x16 cm
11121.

4 000 HUF
10,39
11,11
Olasz kerámia kancsó, jelzett, sérült, m: 40 cm
11122.

3 000 HUF
7,79
8,33
Zöld boros kancsó és pohár készlet 6 pohárral. Mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopásokkal m: 22 cm
11123.

1 800 HUF
4,68
Középkori jelenet. Mázas cserép modern fali dísz. Jelzés nélkül. d: 23 cm
11124.

2 000 HUF
5,19
5,56
Konyhai kerámia tárgyak gyűjteménye: mézes csupor, gyertyatartó, stb , némelyik jelzett
11125.

3 000 HUF
7,79
8,33
9
Kerámia figura, színesen festett, jelzett: XX Hungary. m: 7 cm
11126.

1 000 HUF
2,60
2,78
11127.

1 000 HUF
2,60
2,78
Talpas kerámiakaspó, szivecskés áttört díszítménnyel, hibátlan, m: 20 cm d: 18 cm
11128.

1 800 HUF
4,68
Színes mázakkal festett, retró kerámia kaspó. Jelzett, d: 24 cm, apró mázhibákkal, csorbával.
11129.

2 800 HUF
7,27
7,78
Citromfacsaró, kerámia, jelzés nélkül, kopott, m:13cm
11130.

3 000 HUF
7,79
8,33
Rolli Deruta Italy / Olaszország: Szamár kocsival kerámia figura, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, h: 18 cm
11132.

4 000 HUF
10,39
11,11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.