Photo Number of items: 388
2544247
12781
410
3200
Photo
Other collectibles
cca 1972 Budapest, Újpalota épül, szépül, 26 db vintage NEGATÍV Zsigri Oszkár (1933-?) budapesti fotóművész hagyatékából, 6x6 cm
3 200 HUF
2549741
12782
410
Photo
Other collectibles
cca 1975 A Budapest, XI. kerületi Feneketlen-tó és környéke teniszpályákkal, panorámafotó 3 db-ból összeragasztva, középen hajtva, publikált, hátoldalán merevítőpapírral, 12×37 cm
4 000 HUF
2548124
12783
410
Photo
Other collectibles
cca 1900 Budapest, Vajdahunyad vára, keményhátú fotó, felületén kisebb foltok, karton sarkai sérültek, 13×18 cm
1 400 HUF
2551511
12784
410
Photo
Other collectibles
1917-1970 Vegyes fotó tétel, - Ferenc József (ma: Szabadsá) híd 1929, Vajdahunyad vára, Szőlőmunkások, Repülőgépgyári munkások, által felborított villamos kocsik, a 30 filléres szakaszjegy miatt 1917, búcsújárás? Fratelli és Deisinger cég kávé forgalmazó boltja előtt, kitekintés az ablakon, barokk feszület, ismeretlen helyen - Nagyrészt sérült állapotban, 5x5 és 23x17 cm között.
1 000 HUF
2551072
12785
410
Photo
Other collectibles
3 db Budapesti látképeket ábrázoló dia sorozat
1 000 HUF
2546376
12786
410
Photo
Other collectibles
cca 1930-1940 Bp., Parlament (belső), alsóházi ülésterem, fotó, 17,5x12 cm
2 000 HUF
2530971
12787
410
Photo
Other collectibles
1895 Neuschwanstein, leporelló 10 db keményhátú, fekete-fehér fotóval, München, Verlag von Jos. Albert. Szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, 17x11 cm
3 000 HUF
2514805
12788
410
Photo
Other collectibles
cca 1940 Bécsi kapu tér nagy méretű fotó kartonon 39x38cm 2546436
12789
410
Photo
Other collectibles
cca 1960-1970 Bp. XXI., Csepel, 5 db pecséttel jelzett sajtófotó, vegyes méretben
2 000 HUF
2505796
12790
410
Photo
Other collectibles
cca 1975 Budapest, Szarka Béla pecsétjével jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 36,5x26,5 cm
1 600 HUF
2498729
12791
410
Photo
Other collectibles
cca 1930 Budapest, kilátás a Budai Várra a Gellért-hegyről, üvegnegatív, 9×11,5 cm
1 000 HUF
2551098
12792
410
Photo
Other collectibles
cca 1970 Óbudai hajógyár a Hajógyári szigeten nagy méretű légi fotó, beszakadással, kis sarok hiánnyal 40x27 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035