Number of items: 323

Adámi Sándor (1912 k.-1991): Kikötő, 1943. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 17,5x25 cm
10000.

8 000 HUF
20,78
22,22
Ábrahám Rafael (1929-2014): Virágok. Rézkarc, papír, jelzett, 10×16,5 cm
10001.

1 800 HUF
4,68
Ágotha Margit (1938-2015 ): Intermediumok IX. Prológus Litográfia (32/100), merített papír, jelzett, 15x14 cm
10002.

3 000 HUF
7,79
8,33
20
Almár György (1895-1974): Játékos formák, 1967. Filctoll, papír, jelzett, lap teteje papírra ragasztva, 21x29 cm. Lap alján Almár György autográf ajándékozási soraival Soós Imre részére. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10003.

9 000 HUF
23,38
10004.

3 000 HUF
7,79
8,33
10005.

4 000 HUF
10,39
11,11
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976): Falu. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos és sarkaiban kissé sérült, 29×38,5 cm
10006.

4 000 HUF
10,39
11,11
Baji Miklós Zoltán (1961-): Téli nap, Békés. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 50×80 cm
10007.

38 000 HUF
98,70
105,56
Bakonyi Kató (?-?): Enteriőr, 1928. Olaj, karton. Korabeli, sérült fa keretben. 27x34 cm
10008.

7 000 HUF
18,18
19,44
Balla Olga (1948-): Tájkép. Akvarell, papír. jelzett, 27x19 cm
10009.

8 000 HUF
20,78
22,22
Balla Olga (1948-): Duna II. Olaj, vászon. jelzett, 40x30 cm
10010.

10 000 HUF
25,97
27,78
Balla Olga (1948-): Duna I.. Olaj, vászon. jelzett, 30x40 cm
10011.

10 000 HUF
25,97
27,78

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.