Swierkiewicz Róbert (1942-): Ady Endre: Varjak, szent madarak. Linómetszet, papír, jelzett (77 Swierkiewicz Róbert), paszpartuban, üvegezett fa keretben, lap és paszpartu alja hullámos, hátoldalán ázásnyommal, 60×44 cm
Szabó László (1943-1993): Virágcsokor. Rézmetszet, papír, jelzett, lap alján Képzőművészeti Alap bélyegzőjével, lap alsó sarkaiban törésnyommal, 25×18 cm
Szandai Sándor (1903-1978): Hét forma. Monotípia, papír, jelzett, lap hátoldalán ragasztás nyomaival. 22x28,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Szász Endre (1926-2003): Női portré, 1984. Tus, papír, jelzett és dedikált, az 1984-ben a bécsi Dorotheumban rendezett kiállítás meghívóján. Rajz mérete: 18x14 cm, teljes méret: 20x28 cm. Üvegezett, kissé sérült fa keretben.
Szász Károly István (1909-1979): Elefánt, 1969.6.1. Filctoll, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva. 19×24,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Székely Pierre (1923-2001): Az állatidomár. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott (66/100). Az 1982-ben megjelent Kőcirkusz mappából. Lapméret: 70×50 cm / Pierre Szekely (1923-2001): Animal trainer. Lithography, paper, signed and numbered (66/100). From the album Cirque de Pierre, published in 1982. Sheet size: 70x50 cm