Tétel

9 000 HUF

Description:

Jelzés nélkül, feltehetően 1930-40 körül működött magyar festő alkotása: Virágcsendélet. Olaj, vászon. Hátoldalán Karsa Kázmér újpesti üveges és képkeretező, "ősmagyar iparos", nyilas bélyegzőjével. Dekoratív, sérült korabeli keretben. 40x50 cm

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : karap_norbert

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.