Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 239

Sipos István: Veszprémi vár. Színezet rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13,5×25 cm
10483.

3 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Az ember tragédiája, 1983. Szitanyomat, papír. Számozott: 5/20. Üvegezett fa keretben. 59,5x42 cm
10484.

Olvashatatlan jelzéssel: "Az ember tragédiája", 1983. Szitanyomat, papír. Számozott: 5/20. Üvegezett fa keretben. 59,5x42 cm

10 000 HUF
27,03
29,41
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Tokaji részlet. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 33x46 cm
10485.

5 500 HUF
14,86
16,18
Olvashatatlan jelzéssel, Miséről távozók. Olaj, vászon, sérült, dekoratív sérült keretben. 80x60cm
10486.

20 000 HUF
54,05
58,82
Olvashatatlan (Balázs?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 46×32,5 cm
10487.

4 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 42x32 cm
10488.

5 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Ház a patak partján. Rézkarc, papír. Lap széle foltos. Körbevágva. 19,5x24 cm
10489.

2 400 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Zöldellő udvar. Akvarell, papír. 23,5×30,5 cm
10490.

2 800 HUF
7,57
8,24
Olvashatatlan jelzéssel: Életfa. Akvarell, papír, paszpartuban. 46x47 cm.
10491.

4 000 HUF
Gy. Molnár István (1933-2010): Napraforgók. Rézkarc, papír, lap széle foltos, 29×19 cm
10492.

2 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel (balra lent): Kakas. Akvarell, papír, paszpartuban, 21×15,5 cm
10493.

800 HUF
2 db modern, vászonra festett kép, az egyik jelzéssel, 30x30 cm és 30x22,5 cm
10494.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF