Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 239

Pestmegyei Munkásőreink életéből 3 db nagy méretű rézkarc, klf művészektől Rézkarc, papír, jelzettek 24x29 cm
10327.

4 000 HUF
10,39
11,11
10328.

180 000 HUF
467,53
500,00
10329.

50 000 HUF
129,87
138,89
Ismeretlen monogramos (?) jelzéssel vagy évszámmal jobbra lent, feltehetően a XIX. században működött magyar festő alkotása: Gyulai Amália grófnő ravatala, Gyulai gróf nemesi család címerével díszített. Akvarell, tus, papír, sérült. Hátoldalán Gyulai Amália gfnő felirattal. 46x57,5 cm
10330.

Ismeretlen monogramos (?) jelzéssel vagy évszámmal jobbra lent, feltehetően a XIX. században működött magyar festő alkotása: Gyulai Amália grófnő ravatala, Gyulai gróf nemesi család címerével díszített. Akvarell, tus, papír, sérült. Hátoldalán "Gyulai Amália gfnő" felirattal. 46x57,5 cm

14 000 HUF
36,36
38,89
Ismeretlen XVIII-XIX. sz magyar festő. Házaspár portréja. Két db. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Dublírozva, paszpartuban, üvegezett keretben 20x16 cm
10331.

22 000 HUF
57,14
61,11
Olvashatatlan jelzéssel: Napfényes táj. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 29×38 cm.
10332.

18 000 HUF
46,75
50,00
KAE jelzéssel: Liszt, Wagner, 2 db. Akvarell, tus, papír. cca 1900 Nagybánya. 8x9 cm
10333.

3 000 HUF
7,79
8,33
KAE jelzéssel: 3 db kínai mintás levélpapír terv. Akvarell, tus, papír. cca 1900-1910 Nagybánya. 19x15 cm
10334.

5 000 HUF
12,99
13,89
10335.

8 000 HUF
20,78
22,22
10336.

8 000 HUF
20,78
22,22
Jelzés nélkül, 2 db mű: Angyalok földje, mozi. Filctoll, papír. Paszpartuban. 40x60 cm + Tripoliszi kocsma. Filctoll, papír. Fa keretben. 40x60 cm
10337.

1 000 HUF
2,60
2,78
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz végén/XX. sz. elején működött festő alkotása: Mandolinos énekes. Olaj, vászon, fa keretben, 59×31,5 cm
10338.

15 000 HUF
38,96
41,67

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.