Ex libris - small-graphics

Number of items: 24

Jelzés nélkül: Amalthea-Almanach 1924. Fametszet, papír, sérült üvegezett keretben, 12,5×9 cm
10579.

2 000 HUF
5,51
5,97
Ferdinand Staeger (1880-1976): Ex libris Lucie Spielberg. Klisényomat, hártyapapír. Jelzett a nyomaton. Lap teteje papírra kasírozva. 9,5x9 cm.
10580.

1 200 HUF
3,31
3,58
2 db ex libris: Gy. Szabó Béla (1905-1985): Molnár János könyve. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 7,5x5 cm + + Bodri Ferenc (1943-2021): Ex libris Sümegi György. Fametszet, papír, jelzett. 5,5x7,5 cm
10581.

1 000 HUF
2,75
2,99
Kopasz Márta (1911-2011): Sárkányölő Szent György. (Kopasz Márta kiállítása). Linómetszet, papír, jelzett. 13x9 cm
10582.

1 000 HUF
2,75
2,99
Molnár Iscsu István (1947- ): 3 db különféle kiállítási meghívó. Rézkarc, papír, jelzett. 2 db számozott: 132/150 és 39/100. 7×11,5 és 9x16,5 cm közötti méretekben.
10583.

2 600 HUF
7,16
7,76
Fülöp Ilona (?-): Fatörzs. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (2/100), 12×8,5 cm
10584.

900 HUF
2,48
2,69
3 db ex libris: Gy. Szabó Béla (1905-1985): Molnár János könyve. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 7,5x5 cm + Veress Pál (1920-1999): Deák Éva könyve. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül. 5,5x4 cm + Bodri Ferenc (1943-2021): Ex libris Sümegi György. Fametszet, papír, jelzett. 6,5x5 cm
10585.

1 200 HUF
3,31
3,58
Klaus Rödel: Bibliografi over europaeiske kunstneres Ex libris 1973. Europaeische Ex libris. 1973. European Book Plates. 1973. Ex libris dEurope. 1973. hn., 1975., Exlibristen, 79 p. Benne beragasztott ex libris-szekkel. Kiadói papírkötés.
10586.

Klaus Rödel: Bibliografi over europaeiske kunstneres Ex libris 1973. Europaeische Ex libris. 1973. European Book Plates. 1973. Ex libris d'Europe. 1973. hn., 1975., Exlibristen, 79 p. Benne beragasztott ex libris-szekkel. Kiadói papírkötés.

2 000 HUF
5,51
5,97
1970 Magyar Kisgrafika. Bp., Kisgrafika Barátok Köre, 8 sztl. lev. +37 t. Gyulai Líviusz, Kass János, Kondor Lajos, Kopasz Márta, Maurer Dóra, Reich Károly, és mások munkáival. Kiadói félvászon-kötésű mappában,a két felső sarkán kis ütődéssel.. Számozott (278./500) példány.
10587.

8 000 HUF
22,04
23,88
10588.

1 800 HUF
4,96
5,37
Budapest nevezetességeit ábrázoló 5 db színes linómetszet. Papír, jelzés nélkül, feliratozva, spirálfűzéses füzetből, helyenként foltos lapok, 18x14 cm
10589.

2 000 HUF
5,51
5,97
10590.

900 HUF
2,48
2,69

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.