Ex libris - small-graphics

Number of items: 24

Franz von Bayros (1866-1924): Ex libris AW erotikus Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton 11x8 cm
10567.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 000 HUF
11,30
12,90
  Add to cart
  Remove
Franz von Bayros (1866-1924): Ex libris Rakovszky Iván Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton 13x12 cm
10568.

Available
4 000 HUF
11,30
12,90
  Add to cart
  Remove
Buday György (1907-1990): Hajó . Linómetszet, jelzett, sorszámozott 9x12 cm
10569.

2 000 HUF
5,65
6,45
Hammer price:
9 500 HUF
Révész Kornél (1885-1944): Szívből gratulál Dr. Lustig Istvánné, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 14,5×9,5 cm
10570.

1 200 HUF
3,39
3,87
Hammer price:
1 200 HUF
Meskó Anna (1943-2010)- Pőka György (1944-):4 db exlibris Buék. Linó, papír, jelzett, 8×7-10×7 cm
10571.

Available
1 800 HUF
5,08
5,81
  Add to cart
  Remove
10572.

Available
800 HUF
2,26
2,58
  Add to cart
  Remove
Varga Mátyás (1910-2002): Boldog Karácsonyt kíván, linómetszet, művész dedikációjával és aláírásával, 11x15cm
10573.

1 000 HUF
2,82
3,23
Hammer price:
1 000 HUF
Dániel Viktor (1926-2001): Siculicidium / Mádéfalvi veszedelem 1764 ex libris. Rézkarc. Jelzett. / Bookplate. Engraving, signed. 11x15 cm
10574.

Available
1 600 HUF
4,52
5,16
  Add to cart
  Remove
10575.

Available
3 000 HUF
8,47
9,68
  Add to cart
  Remove
10576.

Available
1 000 HUF
2,82
3,23
  Add to cart
  Remove
11 db ex libris klf technikák, alkotók
10577.

1 000 HUF
2,82
3,23
Hammer price:
1 600 HUF
Sassy Attila (Aiglon) (1880-1967): Oscar Wilde - Eszmék, klisé, papír, jelzett a klisén, sarokhiánnyal, gyűrődésekkel, paszpartuban, 18×15,5 cm
10578.

6 000 HUF
16,95
19,35
Hammer price:
7 500 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 410:
From  11 to 20 January
Viewing: from 17 to 20 January
Payment deadline is 4 Februar

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.