Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 80

31264.

4 000 HUF
11,02
11,94
31265.

4 000 HUF
11,02
11,94
31266.

4 000 HUF
11,02
11,94
Bosznia-Hercegovina DN Bosznia-Hercegovina Titkosszolgálati és Hírszerző Ügynöksége névre szóló fém emlékplakett eredeti tokba rögzítve, tanúsítvánnyal (68x54mm) T:1- Bosnia and Herzegovina DN Intelligence Security Agency of Bosnia and Herzegovina commemorative plaque with name, fixed in original case, with certificate (68x54mm) C:AU
31267.

Bosznia-Hercegovina DN "Bosznia-Hercegovina Titkosszolgálati és Hírszerző Ügynöksége" névre szóló fém emlékplakett eredeti tokba rögzítve, tanúsítvánnyal (68x54mm) T:1- Bosnia and Herzegovina DN "Intelligence Security Agency of Bosnia and Herzegovina" commemorative plaque with name, fixed in original case, with certificate (68x54mm) C:AU

1 000 HUF
2,75
2,99
31268.

3 200 HUF
9,55
Csehszlovákia 1966. Prágai garas mintájára készült Al látogatói emlékérem (5db) T:1,-2 Czechoslovakia 1966. Al medallion modeled on the Prague mite (5pcs) C:AU,XF
31269.

1 000 HUF
2,75
2,99
Csehszlovákia 1979. 1944-1979 Szlovák nemzeti felkelés / Érmék és érmek múzeuma ezüstözött fém emlékérem (38mm) T:2 (eredetileg PP) Czechoslovakia 1979. 1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí silvered metal commemorative coin (38mm) C:XF (originally PP)
31270.

Csehszlovákia 1979. "1944-1979 Szlovák nemzeti felkelés / Érmék és érmek múzeuma" ezüstözött fém emlékérem (38mm) T:2 (eredetileg PP) Czechoslovakia 1979. "1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí" silvered metal commemorative coin (38mm) C:XF (originally PP)

800 HUF
2,20
2,39
Franciaország 1855. Napoleon III Empereur / Palais de lIndustrie / Commence 10 Fev. 1853 Acheve Avril 1855 - Napoleon III Empereur A. Fould Magne Ministres Vte de Rouville dri. Arodin. Ricardo Bouissin Adm. kétoldalas Br emlékérem (20,79g/36mm) T:2 ph., patina / France 1855. Napoleon III Empereur / Palais de lIndustrie / Commence 10 Fev. 1853 Acheve Avril 1855 - Napoleon III Empereur A. Fould Magne Ministres Vte de Rouville dri. Arodin. Ricardo Bouissin Adm. double-sided Br medallion (20,79g/36mm) C:XF edge error, patina
31271.

Franciaország 1855. "Napoleon III Empereur / Palais de l'Industrie / Commence 10 Fev. 1853 Acheve Avril 1855 - Napoleon III Empereur A. Fould Magne Ministres Vte de Rouville dri. Arodin. Ricardo Bouissin Adm." kétoldalas Br emlékérem (20,79g/36mm) T:2 ph., patina / France 1855. "Napoleon III Empereur / Palais de l'Industrie / Commence 10 Fev. 1853 Acheve Avril 1855 - Napoleon III Empereur A. Fould Magne Ministres Vte de Rouville dri. Arodin. Ricardo Bouissin Adm." double-sided Br medallion (20,79g/36mm) C:XF edge error, patina

6 000 HUF
16,53
17,91
Franciaország 1855. Eugénie Imperatrice - Napoléon III Empereur / Palais de lIndustrie Zn commemorative medallion. Szign.: Caqué (73,33g/50mm) T:2 / France 1855. Eugénie Imperatrice - Napoléon III Empereur / Palais de lIndustrie Zn commemorative medallion. Sign.: Caqué (73,33g/50mm) C:XF
31272.

Franciaország 1855. "Eugénie Imperatrice - Napoléon III Empereur / Palais de l'Industrie" Zn commemorative medallion. Szign.: Caqué (73,33g/50mm) T:2 / France 1855. "Eugénie Imperatrice - Napoléon III Empereur / Palais de l'Industrie" Zn commemorative medallion. Sign.: Caqué (73,33g/50mm) C:XF

12 000 HUF
33,06
35,82
31273.

14 000 HUF
38,57
41,79
Franciaország 1913. Márkák és Különlegességek Nemzetközi Kiállítása - Párizs 1913 aranyozott fém emlékérem. Szign.: Massonnet (58mm) T:1-,2 ph. France 1913. Exposition Internationale de Marques et Spécialités - Paris 1913 gilt metal medallion. Sign.: Massonnet (58mm) C:AU,XF edge error
31274.

Franciaország 1913. "Márkák és Különlegességek Nemzetközi Kiállítása - Párizs 1913" aranyozott fém emlékérem. Szign.: Massonnet (58mm) T:1-,2 ph. France 1913. "Exposition Internationale de Marques et Spécialités - Paris 1913" gilt metal medallion. Sign.: Massonnet (58mm) C:AU,XF edge error

4 000 HUF
11,02
11,94
Franciaország 1994. A Francia Köztársaság Belügyi és Fejlesztési Minisztériuma - A területi felügyeleti osztály 50. évfordulója alkalmából kétoldalas, ezüstözött, zománcozott Br emlékplakett eredeti tokban (120x70mm) T:1 France 1994. French Republic, Ministry of Interior and Planning of the 50th anniversary of the territorial surveillance department two-sided, silvered and enamelled Br plaque in original case (120x70mm) C:UNC
31275.

Franciaország 1994. "A Francia Köztársaság Belügyi és Fejlesztési Minisztériuma - A területi felügyeleti osztály 50. évfordulója alkalmából" kétoldalas, ezüstözött, zománcozott Br emlékplakett eredeti tokban (120x70mm) T:1 France 1994. "French Republic, Ministry of Interior and Planning of the 50th anniversary of the territorial surveillance department" two-sided, silvered and enamelled Br plaque in original case (120x70mm) C:UNC

1 000 HUF
2,75
2,99

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.