Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 40

Iván István (1905-1968) 1951. Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács - Budapesti Testnevelési és Sporttanács - 1951. IV. 4. 2xklf kétoldalas fém emlékérem 1961 gravírozással (66mm) T:2
30777.

Iván István (1905-1968) 1951. "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács - Budapesti Testnevelési és Sporttanács - 1951. IV. 4." 2xklf kétoldalas fém emlékérem "1961" gravírozással (66mm) T:2

1 200 HUF
Fonyó Márton (?-?) ~1940. WMTK (Weiss Manfréd Testedző Kör) egyoldalas Br lemezplakett, rögzítéshez szükséges négy lyukkal (71x46mm) T:2
30778.

Fonyó Márton (?-?) ~1940. "WMTK (Weiss Manfréd Testedző Kör)" egyoldalas Br lemezplakett, rögzítéshez szükséges négy lyukkal (71x46mm) T:2

3 000 HUF
Garamkeszi János (1936- ) 1981. Szegedi Pályaavató Verseny 1981 zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2
30779.

2 400 HUF
Magdányi Antal (1902-) 1957. Műegyetemi Athletikai és Football Club 1897-1957 bronzozott fém emlékérem eredeti tokban (64,5mm) T:1- patina
30780.

Magdányi Antal (1902-) 1957. "Műegyetemi Athletikai és Football Club 1897-1957" bronzozott fém emlékérem eredeti tokban (64,5mm) T:1- patina

3 600 HUF
9,73
10,59
1894. A magyarországi tanulók kerületi tornaversenyének győzelmi díja / Szeged - 1894. szeptember hó 30. jelzetlen Ag sport díjérem, hátlapon belekarcolt kiolvashatatlan felirattal (11,11g/29,5mm) T:2 / Hungary 1894. A magyarországi tanulók kerületi tornaversenyének győzelmi díja / Szeged - 1894. szeptember hó 30. Sports award medallion without hallmark and unreadable scratched inscription (11,11g/29,5mm) C:XF
30781.

11 000 HUF
29,73
32,35
~1900. Vármegyei Testnevelési Felügyelőség - Eger egyoldalas Br érem füllel (40mm) T:2
30782.

~1900. "Vármegyei Testnevelési Felügyelőség - Eger" egyoldalas Br érem füllel (40mm) T:2

4 000 HUF
~1920-1940. Dr. Cseuz László ökölvívó 15db-ból álló, főleg díjérmekből és díjplakettekből álló hagyatéka, magyar és külföldi tételekkel egyaránt, közte 4db ezüsttel. Közte: 1938-1939. Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületeinek Ligája 2xklf pajzs alakú jelzett Ag díjérem szalagon (25,12g és ~23g/34x47mm) + Olaszország 1937. Amatőr Európa Bajnokság - Milánó, 1937. május kétoldalas, részben zománcozott, jelzett Ag díjérem eredeti tokban (16,72g/0.800/35mm) + Olaszország 1933. Olaszország-Magyarország találkozó 1931. április 12. kétoldalas, peremén jelzett Ag díjérem eredeti tokban (30,03g/0.986/40mm) + 1928. Dr. Cseuz L. dija - B.Vasutas-B.T.K. - 1928.V.5. - I. dij kétoldalas, ezüstözött Br díjérem füllel, mindkét oldalán Huguenin Dep. gyártói jelzéssel (65x93mm) + Német Birodalom 1933. Mitropa Cup - Bajorország-Magyarország - München, 1933. május 3. - B.A.B.V. kétoldalas, ezüstözött Br díjérem eredeti tokban (40mm) + ~1930. MÖSZ (Magyar Ökölvívó Szövetség) Bajnok aranyozott, jelzett Ag gomblyukjelvény eredeti tokban (4,97g/0.800/22x22mm) + Ausztria 1933. Magyarország-Ausztria 1933. június 10. Br díjérem eredeti tokban (51mm) + Lettország 1934. Balti Ökölvívóbajnokság - 1934, Riga aranyozott Br díjplakett, Arkanzas dísztokban T:2-3 ~1920-1940. The legacy of Dr. László Cseuz boxer, consisting of 15pcs, mostly award medals and plaques, with Hungarian and foreign items too, within 4pcs of silver. within: Hungary 1938-1939. League of Sport Clubs of the Hungarian Royal State Railways 2xdiff shield shaped, marked Ag award medal on ribbon (25,12g and ~23g/34x47mm) + Italy 1937. Campionati dEuropa Dilettanti - Milano - Maggio 1937 (Amateur European Championship in Milan, May 1937) two-sided, partly enamelled, marked Ag award medal in original case (16,72g/0.800/35mm) + Italy 1933. Incontro Italia-Ungheria 12-4-31-IX (Italy-Hungary meeting April 12, 1931 (9) ) two-sided, Ag award medal marked on the edge, in original case (30,03g/0.986/40mm) + Hungary 1928. Prize of Dr. L. Cseuz - B.Vasutas-B.T.K. - 1928.V.5. - 1st Prize two-sided, silvered Br award medal with ear, Huguenin Dep. makers mark on both sides (65x93mm) + German Empire 1933. Mitropa Cup - Bayern-Hungary - München 3.5.33. - B.A.B.V. (Mitropa Cup - Bavaria-Hungary - Munich, 3rd of May 1933 - B.A.B.V.) two-sided, silvered Br award medal in original case (40mm) + Hungary ~1930. MÖSZ (Hungarian Boxing Association) Champion gilt, marked Ag buttonhole badge in original case (4,97g/0.800/22x22mm) + Austria 1933. Ung.-Österr. - 10.VI.1933 (Hungary-Austria - 10th of June 1933.) Br award medal in original case (51mm) + Latvia 1934. Baltijas Meistaru Sac?kste Boksa - 1934 gada Riga (Baltic Boxing Championship - year 1934, Riga) gilt Br award plaque in original Arkanzas case C:XF-F
30783.

~1920-1940. Dr. Cseuz László ökölvívó 15db-ból álló, főleg díjérmekből és díjplakettekből álló hagyatéka, magyar és külföldi tételekkel egyaránt, közte 4db ezüsttel. Közte: 1938-1939. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületeinek Ligája" 2xklf pajzs alakú jelzett Ag díjérem szalagon (25,12g és ~23g/34x47mm) + Olaszország 1937. "Amatőr Európa Bajnokság - Milánó, 1937. május" kétoldalas, részben zománcozott, jelzett Ag díjérem eredeti tokban (16,72g/0.800/35mm) + Olaszország 1933. "Olaszország-Magyarország találkozó 1931. április 12." kétoldalas, peremén jelzett Ag díjérem eredeti tokban (30,03g/0.986/40mm) + 1928. "Dr. Cseuz L. dija - B.Vasutas-B.T.K. - 1928.V.5. - I. dij" kétoldalas, ezüstözött Br díjérem füllel, mindkét oldalán "Huguenin Dep." gyártói jelzéssel (65x93mm) + Német Birodalom 1933. "Mitropa Cup - Bajorország-Magyarország - München, 1933. május 3. - B.A.B.V." kétoldalas, ezüstözött Br díjérem eredeti tokban (40mm) + ~1930. "MÖSZ (Magyar Ökölvívó Szövetség) Bajnok" aranyozott, jelzett Ag gomblyukjelvény eredeti tokban (4,97g/0.800/22x22mm) + Ausztria 1933. "Magyarország-Ausztria 1933. június 10." Br díjérem eredeti tokban (51mm) + Lettország 1934. "Balti Ökölvívóbajnokság - 1934, Riga" aranyozott Br díjplakett, "Arkanzas" dísztokban T:2-3 ~1920-1940. The legacy of Dr. László Cseuz boxer, consisting of 15pcs, mostly award medals and plaques, with Hungarian and foreign items too, within 4pcs of silver. within: Hungary 1938-1939. "League of Sport Clubs of the Hungarian Royal State Railways" 2xdiff shield shaped, marked Ag award medal on ribbon (25,12g and ~23g/34x47mm) + Italy 1937. "Campionati d'Europa Dilettanti - Milano - Maggio 1937 (Amateur European Championship in Milan, May 1937)" two-sided, partly enamelled, marked Ag award medal in original case (16,72g/0.800/35mm) + Italy 1933. "Incontro Italia-Ungheria 12-4-31-IX (Italy-Hungary meeting April 12, 1931 (9) )" two-sided, Ag award medal marked on the edge, in original case (30,03g/0.986/40mm) + Hungary 1928. "Prize of Dr. L. Cseuz - B.Vasutas-B.T.K. - 1928.V.5. - 1st Prize" two-sided, silvered Br award medal with ear, "Huguenin Dep." maker's mark on both sides (65x93mm) + German Empire 1933. "Mitropa Cup - Bayern-Hungary - München 3.5.33. - B.A.B.V. (Mitropa Cup - Bavaria-Hungary - Munich, 3rd of May 1933 - B.A.B.V.)" two-sided, silvered Br award medal in original case (40mm) + Hungary ~1930. "MÖSZ (Hungarian Boxing Association) Champion" gilt, marked Ag buttonhole badge in original case (4,97g/0.800/22x22mm) + Austria 1933. "Ung.-Österr. - 10.VI.1933 (Hungary-Austria - 10th of June 1933.)" Br award medal in original case (51mm) + Latvia 1934. "Baltijas Meistaru Sac?kste Boksa - 1934 gada Riga (Baltic Boxing Championship - year 1934, Riga)" gilt Br award plaque in original "Arkanzas" case C:XF-F

60 000 HUF
162,16
176,47
30784.

1 000 HUF
1926. A Pesti Izraelita Hitközség Alapítványi Reálgimnáziuma - Hazádnak rendületlenül... / A gimnázium legelső vívótanfolyamának emlékére 1925/26. kétoldalas, jelzett Ag vívó sport emlékplakett (55,68g/0.800/60x40mm) T:1-,2
30785.

1926. "A Pesti Izraelita Hitközség Alapítványi Reálgimnáziuma - Hazádnak rendületlenül... / A gimnázium legelső vívótanfolyamának emlékére 1925/26." kétoldalas, jelzett Ag vívó sport emlékplakett (55,68g/0.800/60x40mm) T:1-,2

20 000 HUF
54,05
58,82
Madarassy Walter (1909-1994) 1928. Hunyadi Mátyás M. Kir. Reáliskolai Nevelőintézet Kőszeg / Szertorna II. ezüstözött bronz díjérem. Szign.: Machovits W. 1928. (40mm) T:2 ph.
30786.

Madarassy Walter (1909-1994) 1928. "Hunyadi Mátyás M. Kir. Reáliskolai Nevelőintézet Kőszeg / Szertorna II." ezüstözött bronz díjérem. Szign.: "Machovits W. 1928." (40mm) T:2 ph.

5 500 HUF
14,86
16,18
1934. 1934 évi turadij Br díjplakett (62x45mm) T:2
30787.

1934. "1934 évi turadij" Br díjplakett (62x45mm) T:2

1 200 HUF
~1950-1960. 16db-os sport díjérem tétel, közte több mellszalagon T:2-,3
30788.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF