Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 40

~1950. Építők S.E. festett kerékpáros jelvény T:2 sérült tű
30789.

~1950. "Építők S.E." festett kerékpáros jelvény T:2 sérült tű

800 HUF
2,12
2,29
~1960. Építők festett kerékpáros jelvény T:2 kis kopás
30790.

~1960. "Építők" festett kerékpáros jelvény T:2 kis kopás

800 HUF
2,12
2,29
~1980. People to People Sports Committee műgyantás fém sportjelvény (3x) T:1 ~1980. People to People Sports Committee sports badges (3x) C:UNC
30791.

~1980. "People to People Sports Committee" műgyantás fém sportjelvény (3x) T:1 ~1980. "People to People Sports Committee" sports badges (3x) C:UNC

500 HUF
1,33
1,43
1982. Felszabadulási Futóverseny Komárom 1982 kétoldalas öntött, bronz emlékérem (70mm) T:1-
30792.

1982. "Felszabadulási Futóverseny Komárom 1982" kétoldalas öntött, bronz emlékérem (70mm) T:1-

500 HUF
1,33
1,43
1984. Bp. Honvéd 1949-1984 egyoldalas sport emlékérem (42,5mm) T:1-
30793.

1984. "Bp. Honvéd 1949-1984" egyoldalas sport emlékérem (42,5mm) T:1-

300 HUF
0,80
0,86
1993. Népstadion és intézményei - 1953-1993 40 év jelzett Ag emlékérem (2x), dísztokban, számozott tanúsítványokkal (21,25g, 21,16g/0.925/36mm) T:1- (PP) patina
30794.

1993. "Népstadion és intézményei - 1953-1993 40 év" jelzett Ag emlékérem (2x), dísztokban, számozott tanúsítványokkal (21,25g, 21,16g/0.925/36mm) T:1- (PP) patina

9 000 HUF
23,87
25,71
1993. Magyarország-Anglia 6:3 - 1953. Nov. 25. aranyozott fém emlékérem tokban (42,5mm) T:1
30795.

1993. "Magyarország-Anglia 6:3 - 1953. Nov. 25." aranyozott fém emlékérem tokban (42,5mm) T:1

4 000 HUF
10,61
11,43
1998. Kőbánya - Nemzetközi Diáksportvetélkedő 1998 - Internationale Schülerwettkämpfe mázas kerámaplakett dísztokban (102x120mm) T:1
30796.

1 000 HUF
2,65
2,86
30797.

5 000 HUF
13,26
14,29
DN Budapesti (Budai) Torna Egylet 1875 - E.É.E. Kis Érem ezüstözött Br sportérem, egyik szalagon (4x) (31mm) T:1-,2 patina
30798.

DN "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1875 - E.É.E. Kis Érem" ezüstözött Br sportérem, egyik szalagon (4x) (31mm) T:1-,2 patina

1 000 HUF
2,65
2,86
DN DIÁK SZÖVETSÉG labdarúgás témájú fém sport emlékérem, nemzeti színű zománcozott Br talapzaton (60mm) T:2-
30799.

3 800 HUF
10,08
10,86
21db-os sport díjéremtétel, főleg a szocialista időszakból, több darab mellszalagon T:vegyes
30800.

1 000 HUF
2,65
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.