Modern restrikes, fantasy coins

Number of items: 9

2012. A Duna-part látképe - 25 éve a világörökség része ezüstözött Cu-Ni emlékérem plasztiktokban (4xklf) T:PP patina
30817.

2012. "A Duna-part látképe - 25 éve a világörökség része" ezüstözött Cu-Ni emlékérem plasztiktokban (4xklf) T:PP patina

3 000 HUF
8,47
9,68
Hammer price:
3 000 HUF
Ifj. Szlávics László (1959-) 2016. Nemzetünk forradalmai / 1956-os forradalom és szabadságharc Br emlékérem Nemzetünk forradalmai kartonlapon tanúsítvánnyal (36mm) T:1- (eredetileg PP)
30818.

Ifj. Szlávics László (1959-) 2016. "Nemzetünk forradalmai / 1956-os forradalom és szabadságharc" Br emlékérem "Nemzetünk forradalmai" kartonlapon tanúsítvánnyal (36mm) T:1- (eredetileg PP)

500 HUF
1,41
1,61
Hammer price:
1 200 HUF
DN A magyar nemzet pénzérméi - Madonna utoljára forgalmi pénzen 1929-1939 Ag emlékérem (10,37g/0.999/35mm) T:PP
30819.

DN "A magyar nemzet pénzérméi - Madonna utoljára forgalmi pénzen 1929-1939" Ag emlékérem (10,37g/0.999/35mm) T:PP

2 400 HUF
6,78
7,74
Hammer price:
2 400 HUF
DN A legértékesebb magyar érmék - II. András ezüst dénárjának replikája ezüstözött Cu emlékérem, COPY jelzéssel (40mm) T:PP
30820.

DN "A legértékesebb magyar érmék - II. András ezüst dénárjának replikája" ezüstözött Cu emlékérem, "COPY" jelzéssel (40mm) T:PP

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 200 HUF
3,39
3,87
  Add to cart
  Remove
DN I. Ferdinánd ezüst tallérjának replikája ezüstözött Cu emlékérem, COPY jelzéssel (40mm) T:PP
30821.

DN "I. Ferdinánd ezüst tallérjának replikája" ezüstözött Cu emlékérem, "COPY" jelzéssel (40mm) T:PP

Available
1 200 HUF
3,39
3,87
  Add to cart
  Remove
Anglia DN VIII. Henrik és I. Erzsébet érméjének modern, jelzett másolata, eredeti csomagolásban T:1 England ND modern, marked replica coins from Henry VIII and Elizabeth I in original packaging C:UNC
30822.

Available
2 000 HUF
5,65
6,45
  Add to cart
  Remove
Nagy-Britannia 2006. (1808) 5Sh III. György fantáziakiadás T:1 ujjlenyomat Great Britain 2006. (1808) 5 Shilling George III fantasy issue C:UNC fingerprint
30823.

Nagy-Britannia 2006. (1808) 5Sh "III. György" fantáziakiadás T:1 ujjlenyomat Great Britain 2006. (1808) 5 Shilling "George III" fantasy issue C:UNC fingerprint

Available
3 000 HUF
8,47
9,68
  Add to cart
  Remove
DN Europa - Spanyolország jelzett, részben aranyozott Ag emlékérem (19,97g/0.999/40mm) T:1- (PP) ND Europa - Spain hallmarked, partially gilt Ag commemorative medallion (19,97g/0.999/40mm) C:AU (PP)
30824.

DN "Europa - Spanyolország" jelzett, részben aranyozott Ag emlékérem (19,97g/0.999/40mm) T:1- (PP) ND "Europa - Spain" hallmarked, partially gilt Ag commemorative medallion (19,97g/0.999/40mm) C:AU (PP)

5 000 HUF
14,12
16,13
Hammer price:
5 000 HUF
DN Europa - Németország jelzett, részben aranyozott Ag emlékérem (19,97g/0.999/40mm) T:1- (PP) ND Europa - Germany hallmarked, partially gilt Ag commemorative medallion (19,97g/0.999/40mm) C:AU (PP)
30825.

DN "Europa - Németország" jelzett, részben aranyozott Ag emlékérem (19,97g/0.999/40mm) T:1- (PP) ND "Europa - Germany" hallmarked, partially gilt Ag commemorative medallion (19,97g/0.999/40mm) C:AU (PP)

5 000 HUF
14,12
16,13
Hammer price:
5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 410:
From  11 to 20 January
Viewing: from 17 to 20 January
Payment deadline is 4 Februar

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.