Mixed banknote and coin lots

Number of items: 16

1962. 5 éves a Lottó kétoldalas Al reklámzseton + 1975. OMÉK / Hungexpo Cu-Ni emlékérem + Iván István (1905-1968) 1948. június 11. Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár Al emlékérem (3x) + 1994. Első választó Ni emlékzseton + DN Lottózzék! Sok 1000 Forintot nyerhet! kétoldalas Al reklámzseton T:1-2-
31424.

1962. "5 éves a Lottó" kétoldalas Al reklámzseton + 1975. "OMÉK / Hungexpo" Cu-Ni emlékérem + Iván István (1905-1968) 1948. június 11. "Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (3x) + 1994. "Első választó" Ni emlékzseton + DN "Lottózzék! Sok 1000 Forintot nyerhet!" kétoldalas Al reklámzseton T:1-2-

1 000 HUF
2,75
2,99
Vegyes 6db-os emlékérem, zseton tétel, közte Kanada 1982. Edmonton Klondike Dollar helyi pénz, Németország DN Gründungmitglied Europa - Deutschland / Europäische Union bimetál emlékérem, Németország DN Persönlichkeiten der Weltgeschichte / Michail Gorbatschow aranyozott fém emlékérem T:vegyes
31425.

Vegyes 6db-os emlékérem, zseton tétel, közte Kanada 1982. "Edmonton Klondike Dollar" helyi pénz, Németország DN "Gründungmitglied Europa - Deutschland / Europäische Union" bimetál emlékérem, Németország DN "Persönlichkeiten der Weltgeschichte / Michail Gorbatschow" aranyozott fém emlékérem T:vegyes

5 000 HUF
13,77
14,93
11db-os vegyes emlékérem és jelvény tétel T:vegyes
31426.

1 000 HUF
2,75
2,99
11db-os magyar és külföldi emlékérem- és zsetontétel, közte 1984. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Levélbélyeggyűjtők első hazai egyesülete Budapest 1984. április 27. ezüstözött fém emlékérem sérült műanyag ÁPV tokban (42,5mm) + 2000-2002. Vegyépszer - Oszlári Tisza-Híd kétoldalas ezüstözött fém emlékérem (eredetileg PP)
31427.

11db-os magyar és külföldi emlékérem- és zsetontétel, közte 1984. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Levélbélyeggyűjtők első hazai egyesülete Budapest 1984. április 27." ezüstözött fém emlékérem sérült műanyag ÁPV tokban (42,5mm) + 2000-2002. "Vegyépszer - Oszlári Tisza-Híd" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem (eredetileg PP)

1 000 HUF
2,75
2,99
12db-os vegyes érme-, emlékérem- és jelvénytétel, közte 1943. 5P Al Horthy Miklós születésének 75. évfordulója, 2db kisméretű dobozban, az egyik doboz ÁFOR felirattal T:vegyes
31428.

12db-os vegyes érme-, emlékérem- és jelvénytétel, közte 1943. 5P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója", 2db kisméretű dobozban, az egyik doboz "ÁFOR" felirattal T:vegyes

1 400 HUF
3,86
4,18
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel ~240g-os súlyban, mint 1950 előtti T:vegyes
31429.

1 000 HUF
2,75
2,99
14
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel ~0,5kg-os súlyban, közte NSZK pfennig és márka érmék, NDK, Lengyelország forgalmi emlékpénzek, Jugoszlávia, Csehszlovákia, Románia, stb. T:vegyes
31430.

1 600 HUF
4,41
4,78
11
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel ~600g-os súlyban, nagyrészt a Horthy-korszak Fillér érméivel T:vegyes
31431.

1 000 HUF
2,75
2,99
26
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel ~650g-os súlyban T:vegyes
31432.

1 000 HUF
2,75
2,99
21
Vegyes külföldi fémpénz tétel ~2Kg-os súlyban T:vegyes
31433.

2 800 HUF
7,71
8,36
31434.

2 800 HUF
7,71
8,36
14
31435.

2 800 HUF
7,71
8,36

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.