Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 51

1975. Pedagógus Szolgálati Emlékérem Br kitüntetés mellszalagon, eredeti de sérült tokban + DN MHS Kiváló hallgató zománcozott fém jelvény T:1-
31394.

1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" Br kitüntetés mellszalagon, eredeti de sérült tokban + DN "MHS Kiváló hallgató" zománcozott fém jelvény T:1-

800 HUF
2,20
2,39
1976. Szocialista Magyarországért Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, Állami Pénzverő Budapest műanyag tasakban. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1  Hungary 1976. Order of Merit for the Socialist Hungary gilt, enamelled Br decoration on ribbon. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:UNC NMK: 715.
31395.

1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, "Állami Pénzverő Budapest" műanyag tasakban. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1 Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled Br decoration on ribbon. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:UNC NMK: 715.

20 000 HUF
55,10
59,70
1977. P.V. (Polgári Védelem) Versenyek - Angyalföldön aranyozott Br jelvény T:2,2-
31396.

1977. "P.V. (Polgári Védelem) Versenyek - Angyalföldön" aranyozott Br jelvény T:2,2-

800 HUF
2,20
2,39
1978. Forradalmi Ifjúsági Napok kitűző T:2
31397.

1978. "Forradalmi Ifjúsági Napok" kitűző T:2

500 HUF
1,38
1,49
~1980. Kiváló társadalmi munkáért műgyantás fém jelvény + Kiváló társadalmi munkás műgyantás fém jelvény eredeti tokban + Érdemes Társadalmi Munkás műgyantás fém jelvény eredeti tokban T:1-,2
31398.

~1980. "Kiváló társadalmi munkáért" műgyantás fém jelvény + "Kiváló társadalmi munkás" műgyantás fém jelvény eredeti tokban + "Érdemes Társadalmi Munkás" műgyantás fém jelvény eredeti tokban T:1-,2

500 HUF
1,38
1,49
~1980. Közlekedési Dolgozók Szakszervezete zománcozott fém jelvény (25mm) T:1-,2
31399.

~1980. "Közlekedési Dolgozók Szakszervezete" zománcozott fém jelvény (25mm) T:1-,2

500 HUF
1,38
1,49
~1980. Lengyel Gyula Kereskedelmi Tagozatú Közgazdasági Technikum műgyantás fém jelvény T:1-
31400.

~1980. "Lengyel Gyula Kereskedelmi Tagozatú Közgazdasági Technikum" műgyantás fém jelvény T:1-

1 000 HUF
2,75
2,99
~1980. 5db-os Interkozmosz tétel, közte két darab Szovjet-Magyar közös űrrepülés jelvénnyel T:1,1-
31401.

1 200 HUF
3,31
3,58
1992. A Köz Szolgálatáért Érdemjel ezüst fokozata ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés, mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1 Hungary 1992. Medal for Public Service, Silver Grade silver plated, enamelled bronze decoration with ribbon and service ribbon with miniature in original case C:UNC NMK.: 775.
31402.

60 000 HUF
165,29
179,10
1999. Műgyantás kutyás fém jelvény M. BASTIN gyártói jelzéssel (40x32mm) T:2 1999. Metal dog badge with makers mark M. BASTIN (40x32mm) C:XF
31403.

1999. Műgyantás kutyás fém jelvény "M. BASTIN" gyártói jelzéssel (40x32mm) T:2 1999. Metal dog badge with makers mark "M. BASTIN" (40x32mm) C:XF

2 000 HUF
5,51
5,97
Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) DN Bartók fém dalos érem füllel (24mm) T:1-
31404.

Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) DN "Bartók" fém dalos érem füllel (24mm) T:1-

1 200 HUF
3,31
3,58
Csehszlovákia 1934. VIII. Nemzetközi Pszichotechnikai Kongresszus, Prága jobboldalán sorszámozott (231) Br jelvény csehszlovák nemzeti szalaggal ellátva T:2 Czechoslovakia 1934. VIII. Congrés International de Psychotechnique Praha Br badge numbered on the right (231), with Czechoslovak national ribbon C:XF
31405.

Csehszlovákia 1934. "VIII. Nemzetközi Pszichotechnikai Kongresszus, Prága" jobboldalán sorszámozott ("231") Br jelvény csehszlovák nemzeti szalaggal ellátva T:2 Czechoslovakia 1934. "VIII. Congrés International de Psychotechnique Praha" Br badge numbered on the right ("231"), with Czechoslovak national ribbon C:XF

2 000 HUF
5,51
5,97

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.