Jewellery

Number of items: 82

Ezüst (Ag) Rotary Art Deco női karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, működik, kopott, d:32 mm, jelzett, br:19g
19012.

15 000 HUF
41,32
44,78
Ezüst (Ag) nyaklánc és karkötő, jelzett, nettó: 39,87 g, h: 52 és 21 cm
19013.

11 000 HUF
30,30
32,84
Ezüst (Ag) férfi kar- és nyaklánc. jelzett, h: 23 és 51 cm, nettó: 67g
19014.

14 000 HUF
38,57
41,79
Ezüst(Ag) medál akvamarinnal, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 2,37 g
19015.

11 000 HUF
30,30
32,84
Ezüst (Ag) Arvado női karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, ezüstszíjjal, működik, kopott, d:18 mm, jelzett, br:21g
19016.

10 000 HUF
27,55
29,85
Ezüst (Ag) pudrié, sérült, jelzett, nettó:93g, d: 9,5cm
19017.

10 000 HUF
27,55
29,85
Ezüst(Ag) kövekkel díszített leveles masszív gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 14,11 g
19018.

6 000 HUF
16,53
17,91
19019.

8 000 HUF
22,04
23,88
Ezüst(Ag) ékszerszett, nyaklánc függővel és fülbevalóval, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 14,7 g
19020.

7 000 HUF
19,28
20,90
19021.

7 000 HUF
19,28
20,90
Ezüst(Ag) Róma-Colosseum díszkanál, figurális nyéllel, jelzett, h: 12,9 cm, nettó: 20,3 g
19022.

Ezüst(Ag) "Róma-Colosseum" díszkanál, figurális nyéllel, jelzett, h: 12,9 cm, nettó: 20,3 g

3 000 HUF
8,26
8,96
10
Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 8,59 g
19023.

6 500 HUF
17,91
19,40

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.