Jewellery

Number of items: 82

1db briliáns csiszolású gyémánt, egykor foglalatban volt a rundiszt minimálisan kopott. cca. 0,36 ct, (0,05g), Wesselton, VS, VVS1. Certifikáció nélkül, gyémánt teszterrel bevizsgálva.
19000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
200 000 HUF
564,97
645,16
  Add to cart
  Remove
Ezüst(Ag) pezsgősvödör, belevaló ezüst(Ag) palacktartóval, jelzett, 20×11×15 cm, nettó: 586 g
19001.

Available
150 000 HUF
423,73
483,87
  Add to cart
  Remove
14 K arany (Au) Doxa nyitott zsebóra. Jelzett, működő állapotban, kissé laza hátlappal. d: 48 mm, br 61 g
19002.

Available
140 000 HUF
395,48
451,61
  Add to cart
  Remove
Ezüst (Ag) mokkás készlet porcelán betéttel, jelzett, nettó:983g, m: kanna 16cm, cukortartó 5cm, tejkiöntő 7,5cm, csésze betéttel 5cm.
19003.

100 000 HUF
282,49
322,58
9
Hammer price:
160 000 HUF
19004.

Available
36 000 HUF
101,69
116,13
  Add to cart
  Remove
19005.

Available
30 000 HUF
84,75
96,77
  Add to cart
  Remove
19006.

Available
26 000 HUF
73,45
83,87
  Add to cart
  Remove
Ezüst (Ag) Férfi nyaklánc. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 51 g, h: 51 cm
19007.

Available
24 000 HUF
67,80
77,42
  Add to cart
  Remove
Ezüst(Ag) zsebóra, jelzett, kulcs nélkül, d: 4,5 cm, bruttó: 76,6 g
19008.

Available
16 000 HUF
45,20
51,61
  Add to cart
  Remove
arany (Au/14k) kapcsos korall nyaklánc, jelzett, kopott, 52cm
19009.

18 000 HUF
50,85
58,06
Hammer price:
22 000 HUF
Ezüst(Ag) áttört szélű tálka, jelzett, d: 9,5 cm, nettó: 60 g
19010.

10 000 HUF
28,25
32,26
Hammer price:
12 000 HUF
Ezüst (Ag) Kienzle férfi karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, bőrszíjjal, működik, kopott, d:32 mm, jelzett, br:28g
19011.

15 000 HUF
42,37
48,39
19
Hammer price:
30 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 410:
From  11 to 20 January
Viewing: from 17 to 20 January
Payment deadline is 4 Februar

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.