Books: Travelling, Local History

Number of items: 157

Budapest Statisztikai Zsebkönyve. 1959. Központi Statisztikai Hivatal Budapest Városi Igazgatósága. Bp., 1959., Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói nyl-kötés, volt könyvtári példány.
15048.

1 200 HUF
3,33
15049.

1 200 HUF
3,33
Dr. Pápa Miklós - Dr. Dénes György: Budai-hegység útikalauz. Bp., 1982, Sport. Kiadói műbőr-kötés, térkép melléklettel.
15050.

1 200 HUF
3,33
Manga János: Palócföld. Bp.,1979, Gondolat. Gazdag, fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopott papír védőborítóban.
15051.

900 HUF
Dr. Ferenczi Sándor: Kolozsvári útmutató. Kolozsvár, 1941, Erdély. Kiadói papírkötés, széleken hiányos oldalak, gerinc szakadt, viseltes állapotban.
15052.

1 000 HUF
2,61
2,78
Közigazgatási Tájékoztató 1948. Magyarország községhatáros alaptérképe, jelkulcsa és közigazgatási tájékoztató. Összeáll.: az Országos Rendőri Bejelentő Hivatal. Bp., 1948., (Szikra-ny.), 366 p. Térkép nélkül. Kiadói kopott félvászon-kötés.
15053.

1 200 HUF
3,33
15054.

1 000 HUF
2,61
2,78
15055.

800 HUF
2,09
2,22
Thaly Tibor: A 200 éves városliget. Bp.,1958, Gondolat. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15056.

800 HUF
2,09
2,22
Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 9.: Vác, Visegrád. Szerk.: Bodnár Gyula. Bp., 1935, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Térképekkel. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15057.

1 000 HUF
2,61
2,78
Kós Károly: Erdély. Bp.,1988,Szépirodalmi Könyvkiadó. Egészoldalas illusztrációkkal. Reprint. Kiadói egészvászon-kötés.
15058.

1 000 HUF
2,61
2,78
Petersen, Eugen: Vom alten Rom. Vierte Auflage. Leipzig, 1911, E. A. Seemann, 193+3 p. Negyedik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott papírkötés, festett lapélekkel, sérült, kissé hiányos borítóval és gerinccel.
15059.

1 000 HUF
2,61
2,78

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.