Books: Technics

Number of items: 26

17148.

8 000 HUF
Volga Gaz-24, Kombi Gaz-24-02 személygépkocsik alkatrészkatalógusa. Bp., é.n., Autó és Alkatrészkereskedelmi Vállalat, 384 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Kiadói keménykötés, helyenként kissé sérült lapszélekkel. Megjelent 5000 példányban.
17149.

4 000 HUF
Műanyagbevonat fémeken, fémbevonat műanyagokon. Elektrokémiai módszerek. Szerk.: Dr. Csokán Pál. Bp., 1970, Műszaki Könyvkiadó, 238 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 1800 példányban.
17150.

4 000 HUF
17151.

2 000 HUF
Kapr, Albert: 101 tétel a könyvtervezéshez. Ford.: Beck Péter. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. Megjelent 3000 példányban.
17152.

2 000 HUF
Hajózási szakközépiskolák számára kiadott hajós tankönyvek, 6 db: Hajóépítéstan I-II., Hajóvillamosságtan, Gépészeti ismeretek I-II. köt., Közlekedési földrajz II.  Bp., 1981-1984., Műszaki. Kiadói papírkötések, változó állapotban, nagyrészt rossz, vagy széteső állapotú könyvek, jegyzetekkel.
17153.

3 000 HUF
17154.

1 000 HUF
Tavanti, Sergio: La penna stilografica, The fountain pen. Arezzo, Alberti & C. Editori. TÖLTŐTOLL SZAKKÖNYV. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17155.

3 000 HUF
17156.

2 000 HUF
Lukács Simon: Közlekedéstan. Sokszorosított jegyzet Bp., 1920. Műszaki. 150 p. + mellékletek. Egészvászon kötésben, kis sérüléssel
17157.

1 000 HUF
2 db füzet: Czeck Valdemár: A radioaktivitás és szerepe az ujabbkori földrajz-geológiai felfogásokban. Különlenyomat a Földtani Közlöny 1912. évi XLII. kötetéből. Bp., 1912, Franklin-Társulat, 29 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, szétvált borítóval. + Dr. telegdi Roth Károly: A kincstári ásványolaj- és földigáz-kutatás és termelés 1935-től, a mai állapot és a jövő kilátások. Különlenyomat a Bányászati és Kohászati Lapok 1939. évi május hó 1., 9. számából. Bp., (1939), Pallas, 11 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, az elülső borító levált.
17158.

2 db füzet: Czeck Valdemár: A radioaktivitás és szerepe az ujabbkori földrajz-geológiai felfogásokban. Különlenyomat a Földtani Közlöny 1912. évi XLII. kötetéből. Bp., 1912, Franklin-Társulat, 29 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, szétvált borítóval. + Dr. telegdi Roth Károly: A kincstári ásványolaj- és földigáz-kutatás és termelés 1935-től, a mai állapot és a jövő kilátások. Különlenyomat a "Bányászati és Kohászati Lapok" 1939. évi május hó 1., 9. számából. Bp., (1939), Pallas, 11 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, az elülső borító levált.

1 000 HUF
Sztrókay Pál: A periódusszámszabályozás és terheléselosztás dinamikája, s a korszerű szabályozási módszerek. Különlenyomat az Elektromechanika 1941. évfolyamából. Bp., 1941, Magyar Elektrotechnikai Egyesület, 46 p. Kiadói tűzött papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17159.

Sztrókay Pál: A periódusszámszabályozás és terheléselosztás dinamikája, s a korszerű szabályozási módszerek. Különlenyomat az "Elektromechanika" 1941. évfolyamából. Bp., 1941, Magyar Elektrotechnikai Egyesület, 46 p. Kiadói tűzött papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF