Books: Tales

Number of items: 19

17235.

10 000 HUF
28,25
32,26
Hammer price:
11 000 HUF
Petőfi Sándor: János vitéz. Magyarkuti Béla rajzaival. Magyar Kincsek I. Bp., (1940), Athenaeum, 118+(1) p. Szövegközi és egészoldalas, színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos, az utolsó lap kissé sérült.
17236.

8 000 HUF
22,60
25,81
Hammer price:
8 500 HUF
4 db népmese könyv: Szómadéva: Mesefolyamok óceánja. Szanszkrit mesék; A tigrisember. Indonéz mesék; A madáron vett menyasszony. Bambara mesék Maliból és Szenegálból; Hárun Arrasíd gyűrűje. Marokkói népmesék. Bp., 1960-1984, Európa Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17237.

6 000 HUF
16,95
19,35
Hammer price:
7 500 HUF
Walt Disney: Das große Micky Maus Buch. Stuttgart und Zürich, 1970, Delphin Verlag. Német nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Félvászon kötésben.
17238.

1 600 HUF
4,52
5,16
Hammer price:
2 000 HUF
17239.

2 000 HUF
5,65
6,45
Hammer price:
2 400 HUF
Hadmenet, nászmenet. Irtisi osztják mesék és mondák. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Vértesi Edit. A versbetéteket Képes Géza fordította. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1975, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17240.

1 400 HUF
3,95
4,52
Hammer price:
2 400 HUF
17241.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 600 HUF
4,52
5,16
  Add to cart
  Remove
17242.

Available
1 000 HUF
2,82
3,23
  Add to cart
  Remove
17243.

Available
800 HUF
2,26
2,58
  Add to cart
  Remove
17244.

800 HUF
2,26
2,58
Hammer price:
800 HUF
Fekete István: Hú. Bp., 1966, Móra. Első kiadás. Csergezán Pál rajzaival. Kiadói kemény-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban.
17245.

1 000 HUF
2,82
3,23
Hammer price:
1 600 HUF
17246.

Available
1 000 HUF
2,82
3,23
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 410:
From  11 to 20 January
Viewing: from 17 to 20 January
Payment deadline is 4 Februar

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.