Tétel

4 000 HUF

Description:

Akantisz Viktor, Rozsnyai Károly: A sakkjáték legujabb nagy kézikönyve kezdőknek és sakkozóknak. 360 ábrával, 250 mesterjátszmával és 150 feladvánnyal. Bp., é.n., Rozsnyai Károly kiadása. Festett egészvászon kötésben, kopott borítóval, megerősített kötéssel, címlapon olvashatatlan bélyegzővel, néhány sakk témájú régi újságkivágással.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : nagy_andrás

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.