Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 23

Akantisz Viktor, Rozsnyai Károly: A sakkjáték legujabb nagy kézikönyve kezdőknek és sakkozóknak. 360 ábrával, 250 mesterjátszmával és 150 feladvánnyal. Bp., é.n., Rozsnyai Károly kiadása. Festett egészvászon kötésben, kopott borítóval, megerősített kötéssel, címlapon olvashatatlan bélyegzővel, néhány sakk témájú régi újságkivágással.
15587.

4 000 HUF
11,30
12,90
Hammer price:
4 200 HUF
15588.

2 800 HUF
7,91
9,03
Hammer price:
2 800 HUF
Szelőczey János: Teniszezzünk! A ma teniszének oktatókönyve. Kezdők és haladók oktatókönyve. I. köt.: Kezdők és haladók oktatókönyve. 1. rész: Tenisz-elméletben. 2. rész: Tenisz - gyakorlatban. Bp, 1948,( Fischhof Henrik-ny.). Első kiadás. 222 rajzzal illusztrálva. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott és gyűrött papír védőborítóval, javított kötéssel és gerinccel.
15589.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
5,65
6,45
  Add to cart
  Remove
Szendrő Szabolcs, Németh Géza: Fél lábbal a csúcson. Bp., 1998, Korona. Kiadói papírkötés.
15590.

Available
2 600 HUF
7,34
8,39
  Add to cart
  Remove
Fehér Dezső-Török Imre: A magyar lóversenyzés története. (1827-1977) Történelmi visszapillantás a reformkor küzdelmes korszakától napjainkig. Bp., 1977, NATURA - Magyar Lóverseny Vállalat, 155 p. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói picit szakadt papírborítóban.  Az egyik szerző, Dr. Fehér Dezső (1922-2020) által dedikált példány.
15591.

1 800 HUF
5,08
5,81
Hammer price:
1 800 HUF
Wild Ferenc-Szaniszló József: Hegymászók könyve. Bukarest, 1978, Kriterion. Gazdag fekete-fehér szövegközti ábrákkal, képekkel és fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr kötés, laza fűzéssel, kis kopásnyomokkal.
15592.

Available
1 200 HUF
3,39
3,87
  Add to cart
  Remove
Gyímesi János: Kosár? ... Jó! Kézikönyv kosárlabdázó gyerekeknek. [Veszprém], 1998, OOK-Press Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
15593.

Available
1 200 HUF
3,39
3,87
  Add to cart
  Remove
A golf szabályai és az amatőr státusz szabályai 2004-2007. Jóváhagyva az R&A Rules Limited és az Egyesült Államok Golf Szövetsége részéről. H.n., 2003, Magyar Golf Szövetség, 218 p. Kiadói papírkötés.
15594.

Available
1 000 HUF
2,82
3,23
  Add to cart
  Remove
Lukács László: A sportvilág nagy történetei. Bp., 1962. Sport. Átkötött kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
15595.

Available
800 HUF
2,26
2,58
  Add to cart
  Remove
Társadalmi edző, oktatóképző tanfolyamok anyaga. Bp., 1951, Sport Lap- és Könyvkiadó, 123 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos, a kötéstől részben elvált borítóval, helyenként ceruzás aláhúzásokkal.
15596.

Available
800 HUF
2,26
2,58
  Add to cart
  Remove
Bartus László: Varga Zoli disszidál. Volt egyszer egy Ferencváros. Bp., 2000, a szerző kiadása. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérülés. + Major János, Nagy Béla, Várszegi János: Zöld-fehérben. Az FTC 75 éve. Bp., 1974, Sport. Kiadói egészvászon kötés, kissé fakó borítóval, szakadozott kiadói papír védőborítóban.
15597.

Available
1 200 HUF
3,39
3,87
  Add to cart
  Remove
15598.

Available
4 800 HUF
13,56
15,48
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 410:
From  11 to 20 January
Viewing: from 17 to 20 January
Payment deadline is 4 Februar

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.