Books: Religion

Number of items: 17

Dubois H. Abbé: A növendék-papok és fiatal áldozárok kalauza. Ford.: Galambos Kálmán. Bécs, 1866, Mayer és Társa, 6+404+III p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, a címlapon bélyegzésekkel.
17200.

2 400 HUF
17
Imitation de Jesus-Christ. Traduction Nouvelle. Avec une Pratique et une Priere a la fin du chaque chapitre l ordinaire de la messe, les vespees, etc., par le R.P. de Gonnelieu. Lille, 1833. Lefort, Korabeli, sérült egészbőr kötésben
17201.

2 400 HUF
Lonkay Antal: Magyar védhangok Krisztus és a kereszténység mellett, Renan és a renanisták ellen. Pest, 1864. (Vodiáner F.) VIII, 295 p. Korabeli, gerincén minimálisan sérült aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Jó példány
17202.

3 000 HUF
21
17203.

1 600 HUF
Lutheránia. A Pesti Evangélikus Egyház száz éves énekkarának története. 1904-2004. Szerk.: Zászkaliczky Péter. Bp., 2004, Huszár Gál Könyv- és Papírkereskedés. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17204.

1 600 HUF
Francois Mauriac: A Frontenac-misztérium. Ford.: Possonyi László. Vigilia-Könyvek 2. Bp.,[1934], Magyar Kultúra. A borítón Molnár C. Pál illusztrációjával. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17205.

1 600 HUF
Handbuch für die Marienkinder im Kloster von der Heimsuchung Mariä bei den Salesianerinnen in Wien. Wien, 1879, Ludwig Mayer, 1 t. + 459+(3) p. Német nyelven. Aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel.
17206.

Handbuch für die Marienkinder im Kloster von der "Heimsuchung Mariä" bei den Salesianerinnen in Wien. Wien, 1879, Ludwig Mayer, 1 t. + 459+(3) p. Német nyelven. Aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel.

1 200 HUF
Szántó Piroska: Bibliai képek gyermekeknek. Bp., 1987, Szent István Társulat. Számos egészoldalas illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés.
17207.

1 000 HUF
Márfi Gyula: Az istenkeresés útjain. (Gondolatok, újságcikkek, előadások.) Veszprém, 2005., Codex Consulting Kft. Kiadói papírkötés.   A szerző, Márfi Gyula (1943 -) veszprémi érsek által dedikált példány.
17208.

1 200 HUF
Bolberitz Pál: Érték és Etika. Bp., 1999, Magyar Kolping Szövetség, 223+1 p. Kiadói papírkötés.
17209.

1 000 HUF
2 db vallási könyv: Gyónási titok áldozata, Az úr kertjében.
17210.

1 000 HUF
2 db reprint kiadás: Ó és Új Tetamentomi történetek, melyeket az ifjúság számára írt B.P. ; Szentek élete, melyet a zsenge ifjúság számára írt Bedeő Pál. Vászon kötésben, papír védőborítóval
17211.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF