Books: Railways, locomotives

Number of items: 6

Vasúti műemlékeink. Our Railway Monuments. Szerk.: Bernát Orsolya et al. Bp., 2008, MÁV Zrt. Kommunikációs Igazgatóság. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.
17174.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 000 HUF
14,12
16,13
  Add to cart
  Remove
Boros Béla: Vasúti kocsi jellegrajzalbum. Magyar Államvasutak. Bp., 1975, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 285 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.
17175.

5 000 HUF
14,12
16,13
Hammer price:
6 500 HUF
2 db vasút témájú könyv: Hámori István: Vasúti motoros járművek. Vasúti szakkönyvtár 3. sz. Bp.,1951, Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat.Kiadói egészvászon-kötés. + Szamkó Mihály: Járműves vasúti daruk. Bp., 1959, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Megjelent 530 példányban. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
17176.

2 000 HUF
5,65
6,45
Hammer price:
2 200 HUF
cca 1947 Lexique Technique Ferroviare Eisenbahntechnisches Wörterbuch. Francais-Allemand - Allemand-Francais, Französisch-Deutsch - Deutsch-Französisch. [Paris,] én., S. N. C. F. Service Technique de la Direction Générale, 292+1+38 p. Francia és német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, néhány lapon ceruzás jegyzettel.;  cca 1947 Lexique Technique Ferroviare Railway Technival Vocabulary. Francais-Anglais - Anglais-Francais, French-English - English-French. [Paris,] én., S. N. C. F. Service Technique de la Direction Générale Centre de Documentation, 275+1+36 p. Francia és angol nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, néhány lapon ceruzás jegyzettel.;
17177.

Available
1 200 HUF
3,39
3,87
  Add to cart
  Remove
Czére Béla: A vasút története. Bp.,1989, Corvina. Benne az Orient expresszről szóló újságcikkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
17178.

Available
2 000 HUF
5,65
6,45
  Add to cart
  Remove
Nagyvasúti vontatójárművek Magyarországon. Közlekedési Múzeum. Második, javított kiadás. Szerk.: Czére Béla, Vaszkó Ákos. Bp. 1985., Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 359 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17179.

2 000 HUF
5,65
6,45
18
Hammer price:
7 500 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 410:
From  11 to 20 January
Viewing: from 17 to 20 January
Payment deadline is 4 Februar

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.