Number of items: 304

2 db Jókai: Az új földesúr, Az aranyember. Franklin és Révai kiadások az 1940-es évekből sérült papírkötésben
17459.

1 000 HUF
2,60
2,78
17460.

1 000 HUF
2,60
2,78
11 db régi regényfüzet és könyv háború előtti és modern
17461.

1 000 HUF
2,60
2,78
Heine, [Heinrich]: Dalok könyve. Ford. és jellemző bevezetéssel ellátta: Endrődi Sándor. Thumann Pál rajzaival. Bp., [1903], Athenaeum, 189 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
17462.

1 000 HUF
2,60
2,78
Márton Gyula: A moldvai csángó nyelvjárás román kölcsönszavai. Nyelvtudományi Értekezések 66. Bp., 1969., Akadémiai Kiadó, 112+3 p. Kiadói papírkötés.
17463.

1 200 HUF
3,12
3,33
Apollodórosz: Mitológia. Fordította: Horváth Judit. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Bp.,1977, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
17464.

1 000 HUF
2,60
2,78
Szabó Richárd: Nők világa. Pest, 1871, Petrik Géza,(Kecskemét, Szilády Károly és fia-ny.), 4+247 p. Második, javított kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, (Leipzig, J. R. Herzog-kötés, az elülső borítón jelzés (R. Gerhold)), aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, (az elülső borító belső tábláján címke: Lövy Adolf Könyvkereskedése Sátoraljaújhely)
17465.

3 000 HUF
7,79
8,33
Bányai László: Négyszemközt József Attilával . Bp., 1943, Körmendy. Kiadói félvászon kötés, rossz állapotban, kopott, foltos borítóval, sérült kötéssel.
17466.

1 000 HUF
2,60
2,78
Lázár Ervin: A Franka cirkusz. Bp., 1990, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.
17467.

1 000 HUF
2,60
2,78
17468.

1 000 HUF
2,60
2,78
Bán Béla: Szabálytalan életrajz. Egy asszony rendkívüli élete. hn., 2012., Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés.
17469.

1 000 HUF
2,60
2,78
Liz Fenton-Lisa Steinke: Ha lett egy másik életed. Bp., 2017., Lettero. Kiadói papírkötés.
17470.

1 000 HUF
2,60
2,78

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.