Books: Other languages

Number of items: 10

Pprretti, Ferdinando: Prosodia della lingua Latina che forma la seconda parte della Gramatica gi? uscita per la prima volta lAnno 1729. Dettata per interrogazione, ad uso del N. H. Giovanetto Angelo Quirini. Padova, 1749. Conzatti, Korabeli papírkötésben
17217.

Pprretti, Ferdinando: Prosodia della lingua Latina che forma la seconda parte della Gramatica gi? uscita per la prima volta l'Anno 1729. Dettata per interrogazione, ad uso del N. H. Giovanetto Angelo Quirini. Padova, 1749. Conzatti, Korabeli papírkötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
8 000 HUF
22,60
25,81
  Add to cart
  Remove
Goethes Hermann und Dorothea mit acht Bildern von Arthur Freiherr von Bamberg nach den Original-Oelgemälden in Lichtdruckt hergestellt. Mit Ornamentstücken von Adolf Schill. Berlin, 1888, G. Grotesche. 8 egészoldalas képtáblával. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy kijáró táblával, 37x28 cm
17218.

Goethe's Hermann und Dorothea mit acht Bildern von Arthur Freiherr von Bamberg nach den Original-Oelgemälden in Lichtdruckt hergestellt. Mit Ornamentstücken von Adolf Schill. Berlin, 1888, G. Grote'sche. 8 egészoldalas képtáblával. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy kijáró táblával, 37x28 cm

Available
5 000 HUF
14,12
16,13
  Add to cart
  Remove
Cicero, Marcus Tullius: M. Tullii Ciceronis Drey Bücher de Officiis und andere philosophische Schriften de Senectute, Amicitia, Paradoxa, und Somnium Scipionis (.) Nebst zweyen vollständigen Real- und Verbal- Lateinisch- und Teutschen Registern. Magdeburg, 1747. Renger. Korabeli, kissé sérült egészbőr kötésben, első két lap alja levágva. Rézmetszetű címképpel.
17219.

3 600 HUF
10,17
11,61
9
Hammer price:
5 000 HUF
Rousseau, J. J.: La nouvelle Heloise, ou lettres de deux amans, habitant une petite ville au pied des Alpes. Lausanne, 1794, Chez e prieur. 1t (litho címkép) + LII + 252p. + 1p. Korabeli, kissé sérült, aranyozott egészbőr kötésben
17220.

5 000 HUF
14,12
16,13
Hammer price:
7 000 HUF
Wilhelm Hauff: Drei Märchen. Mit 16 Originallithographien und Buchschmuck von Fritzi Löw. Wien, én.,Anton Schroll&Co., 241+1 p. + 16 (színes litográfiák) t. Német nyelven. Friederike ,,Fritzi Löw (1892 -1975 ) illusztrátor, grafikus, Wiener Werkstätte tag 16 színes litográfiájával. Átkötött egészvászon-kötés, az elülső táblán az eredeti illusztrált papírborítóval, egy lap szakadt.
17221.

Wilhelm Hauff: Drei Märchen. Mit 16 Originallithographien und Buchschmuck von Fritzi Löw. Wien, én.,Anton Schroll&Co., 241+1 p. + 16 (színes litográfiák) t. Német nyelven. Friederike ,,Fritzi" Löw (1892 -1975 ) illusztrátor, grafikus, Wiener Werkstätte tag 16 színes litográfiájával. Átkötött egészvászon-kötés, az elülső táblán az eredeti illusztrált papírborítóval, egy lap szakadt.

2 000 HUF
5,65
6,45
Hammer price:
2 000 HUF
Eichendorff-Lieder. Auf Stein gezeichnet von Hermann Grom-Rottmayer geschrieben von Jutta Schulhof. Wien,én.,Carl Konegen, 30 p. Oldalszámozáson belül 6 színes egészoldalas litográfiával. Német nyelven. Egészvászon-mappában.
17222.

Available
2 000 HUF
5,65
6,45
  Add to cart
  Remove
Heine-Lieder. Auf Stein gezeichnet von Hermann Grom-Rottmayer geschrieben von Jutta Schulhof. Wien,én.,Carl Konegen, 30 p. Oldalszámozáson belül 6 színes egészoldalas litográfiával. Német nyelven. Egészvászon-mappában.
17223.

Available
2 000 HUF
5,65
6,45
  Add to cart
  Remove
Bordeaux, Henry: La peur de vivre. Paris, 1927, Arth?me Fayard & Cie. Kiadói papírkötés, szakadt gerinc, kopottas állapotban.
17224.

Available
3 000 HUF
8,47
9,68
  Add to cart
  Remove
17225.

Available
1 400 HUF
3,95
4,52
  Add to cart
  Remove
Angol-Francia képes szótár English-French visual dictionary. Bp., 1990. Macenas.
17226.

2 000 HUF
5,65
6,45
Hammer price:
2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 410:
From  11 to 20 January
Viewing: from 17 to 20 January
Payment deadline is 4 Februar

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.