Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 20

17109.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
6 000 HUF
16,95
19,35
  Add to cart
  Remove
Kulik, Jakob Philipp: Lehrbuch Der Höheren Analysis. I. Band: die Algebra enthaltend. Prag, 1843, Kronberger und Rziwnatz, I-II, V-XVIII, 388 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, festett lapélekkel, volt könyvtári példány, foltos lapokkal, hiányzó címlappal.
17110.

Available
4 000 HUF
11,30
12,90
  Add to cart
  Remove
17111.

Available
2 400 HUF
6,78
7,74
  Add to cart
  Remove
Felső Eöri Cseresnyés Sándor: A hallás élőműszereiről, hallásról, ezeknek bajaoról s orvoslásáról. Reprint kiadás! Veszprém, 1852. Számmer Alajos. Kiadói papírkötésben
17112.

Available
3 000 HUF
8,47
9,68
  Add to cart
  Remove
Herman Ottó: Természeti képek, válogatott írások. Magyar Könyvtár. Bp., 1959., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Megjelent 3100 példányban.
17113.

2 000 HUF
5,65
6,45
Hammer price:
2 000 HUF
2 db könyv: Cserey Adolf: Kis ásványtan. Budapest - Pozsony, é. n., Stampfel Károly (Stampfel-féle tudományos zsebkönyvtár 128.). Kissé sérült gerincű papírkötésben, borítón régi szám feljegyzéssel, címlapon eltávolított címke maradványaivasl és régi szám feljegyzéssel borító hátoldalán és utolsó lapok alján szöveget és rajzokat nem érintő égésnyomokkal. + Dr. Cserey Adolf: Az állatok természetrajza. Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 134-135. Pozsony-Bp., 1903, Stampfel Károly,(Wigand-ny.), 158+2 p. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval, hiányzó előzéklappal.
17114.

3 000 HUF
8,47
9,68
Hammer price:
3 000 HUF
17115.

Available
3 000 HUF
8,47
9,68
  Add to cart
  Remove
17116.

Available
5 000 HUF
14,12
16,13
  Add to cart
  Remove
Fejezetek a magyar endokrinológia történetéből. Szerk.: Rácz Károly, Tóth Miklós. Bp., 2012, Semmelweis. Kiadói kartonált papírkötés.
17117.

1 400 HUF
3,95
4,52
Hammer price:
1 400 HUF
Házi gyógymódok. Szakorvosi Tanácsadó. Ezer hasznos ötlet mindennapi egészségügyi problémákra. Szerk.: Csaba Emese. Bp.,2003., Readers Digest. Kiadói kartonált papírkötés.
17118.

Házi gyógymódok. Szakorvosi Tanácsadó. Ezer hasznos ötlet mindennapi egészségügyi problémákra. Szerk.: Csaba Emese. Bp.,2003., Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés.

Available
800 HUF
2,26
2,58
  Add to cart
  Remove
17119.

Available
1 200 HUF
3,39
3,87
  Add to cart
  Remove
17120.

800 HUF
2,26
2,58
29
Hammer price:
4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 410:
From  11 to 20 January
Viewing: from 17 to 20 January
Payment deadline is 4 Februar

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.