Books: Minibooks

Number of items: 8

Montreal 76. Bp., 1976, Sportpropaganda. 357. számozott példány, kiadói műbőr kötés, dísztokban.
17227.

Montreal '76. Bp., 1976, Sportpropaganda. 357. számozott példány, kiadói műbőr kötés, dísztokban.

3 000 HUF
8,47
9,68
Hammer price:
6 500 HUF
Album of dimensional stamps. Hong Kong, 1981., nyn. Benne 10 db bélyeggel. Kiadói kopott aranyozott nyl-kötésben.
17228.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 600 HUF
4,52
5,16
  Add to cart
  Remove
Shakspere: A Szent-Iván éji álom. Ford.: Arany János. Bp., 1980., HM Központi Nyomda. Kiadói kopott aranyozott egészműbőr-kötés. Az 1880-as Ráth Mór kiadás 100. évfordulójára jelent meg. Számozott (035/100.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17229.

1 000 HUF
2,82
3,23
Hammer price:
2 200 HUF
Sikormány Lajos: Öttusa. Bp., 1979., Sportpropaganda. Kiadói kemény-kötés. Megjelent 3000 példányban, ebből 1000 számozott. Számozott (427./1000) példány.
17230.

Available
800 HUF
2,26
2,58
  Add to cart
  Remove
Gábor Andor: Panoptikum. Bp., 1978, Magyar Újságírók Szövetsége - Kossuth Könyvkiadó, 61 p. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, jó állapotban. Számozott (1200/1135.) példány, fekete számozással.
17231.

Available
800 HUF
2,26
2,58
  Add to cart
  Remove
Gellért Tibor-Szabó Sándor: Események az encsi járásban és környékén 1919-ben. Miskolc, 1979.,MSZMP Encsi Járási Bizottsága - Megyei Tanács V.B. Encsi Járási Hivatala. Kiadói bordó aranyozott egészműbőr-kötésben. Számozott (8./500) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17232.

800 HUF
2,26
2,58
Hammer price:
800 HUF
Az ember élete sorsát... Nyomdászifik visszaemlékezései 1935-1945. Bp., 1983, Gutenberg Művelődési Otthon Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 500 példányban, ebből 350 fekete számozással, és 150 piros számozással. Ez számozatlan példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17233.

"Az ember élete sorsát..." Nyomdászifik visszaemlékezései 1935-1945. Bp., 1983, Gutenberg Művelődési Otthon Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 500 példányban, ebből 350 fekete számozással, és 150 piros számozással. Ez számozatlan példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.

Available
800 HUF
2,26
2,58
  Add to cart
  Remove
Reich Károly: Variációk. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói kopott műbőr-kötés.
17234.

Available
800 HUF
2,26
2,58
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 410:
From  11 to 20 January
Viewing: from 17 to 20 January
Payment deadline is 4 Februar

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.