Books: Military

Number of items: 16

Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. I.-II. kötet. Az összeomlás kezdetétől a békekötésig. Bp., [1934], a szerző kiadása (Tolnai-Viktoria-ny.), 320+320 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kötésen sérülésekkel.
16561.

3 200 HUF
9,04
10,32
13
Hammer price:
7 000 HUF
vitéz Raics Károly: Vitézi lélek; Székesfehérvár, 1926. Szerzői (Csitáry G. Jenő) 40p. Kissé sérült papírkötésben
16562.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 000 HUF
14,12
16,13
  Add to cart
  Remove
Lélek a háborúban. Balázs Béla honvédtizedes naplója Divéky József rajzaival. Gyoma, 1916, Kner Izidor. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16563.

3 000 HUF
8,47
9,68
Hammer price:
3 000 HUF
Hollósy-Kuthy László: Don, Torda, Kárpátok. Háborús szerepléseim és élményeim. hn., én., Gilde Verlag. Kiadói papírkötés.
16564.

4 600 HUF
12,99
14,84
Hammer price:
4 800 HUF
Ian V. Hogg - John Weeks: Pistols of the world. London,1978, Arms and Amour Press. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, javított papír védőborítóban, az elülső szennylapon tollas jegyzettel.
16565.

Available
3 000 HUF
8,47
9,68
  Add to cart
  Remove
Babucs Zoltán: Jászsági honvédek a II. világháborúban I. kötet. Század vigyázz! Harkocsira! A jászsági páncélos zászlóalj története a II. világháborúban. Jászberény, 2000, Jász Honvédekért Alapítvány. Kiadói papírkötés.
16566.

Babucs Zoltán: Jászsági honvédek a II. világháborúban I. kötet. "Század vigyázz! Harkocsira! A jászsági páncélos zászlóalj története a II. világháborúban." Jászberény, 2000, Jász Honvédekért Alapítvány. Kiadói papírkötés.

Available
3 400 HUF
9,60
10,97
  Add to cart
  Remove
Aggházy Kamil-Stefán Valér: A világháború 1914-1918. Bp., 1934, Országos Közművelődési Tanács Könyvosztálya, 4+320 p. + XVI (Fekete-fehér képtáblák) t. Szövegközti és egészoldalas térképekkel. Kiadói egészvászon kötés, kopott, kissé foltos borítóval, sérült kötéssel, néhány kissé foltos lappal.
16567.

3 000 HUF
8,47
9,68
Hammer price:
3 000 HUF
16568.

Available
2 000 HUF
5,65
6,45
  Add to cart
  Remove
16569.

Available
2 200 HUF
6,21
7,10
  Add to cart
  Remove
16570.

Available
1 600 HUF
4,52
5,16
  Add to cart
  Remove
16571.

Available
1 000 HUF
2,82
3,23
  Add to cart
  Remove
Hajrá Honvéd - Erdélyért. Erdélyi vonatkozású dalok gyűjteménye a magyar katonaszellem szolgálatára. Bp., 1940, Vitézi Rend Zrínyi csoportja, 64 p. Második kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval és lapokkal, egérrágott.
16572.

1 200 HUF
3,39
3,87
Hammer price:
1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 410:
From  11 to 20 January
Viewing: from 17 to 20 January
Payment deadline is 4 Februar

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.