Books: Military

Number of items: 16

Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. I.-II. kötet. Az összeomlás kezdetétől a békekötésig. Bp., [1934], a szerző kiadása (Tolnai-Viktoria-ny.), 320+320 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kötésen sérülésekkel.
16561.

3 200 HUF
8,65
9,41
13
vitéz Raics Károly: Vitézi lélek; Székesfehérvár, 1926. Szerzői (Csitáry G. Jenő) 40p. Kissé sérült papírkötésben
16562.

5 000 HUF
Lélek a háborúban. Balázs Béla honvédtizedes naplója Divéky József rajzaival. Gyoma, 1916, Kner Izidor. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16563.

3 000 HUF
Hollósy-Kuthy László: Don, Torda, Kárpátok. Háborús szerepléseim és élményeim. hn., én., Gilde Verlag. Kiadói papírkötés.
16564.

4 600 HUF
12,43
13,53
Ian V. Hogg - John Weeks: Pistols of the world. London,1978, Arms and Amour Press. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, javított papír védőborítóban, az elülső szennylapon tollas jegyzettel.
16565.

3 000 HUF
Babucs Zoltán: Jászsági honvédek a II. világháborúban I. kötet. Század vigyázz! Harkocsira! A jászsági páncélos zászlóalj története a II. világháborúban. Jászberény, 2000, Jász Honvédekért Alapítvány. Kiadói papírkötés.
16566.

Babucs Zoltán: Jászsági honvédek a II. világháborúban I. kötet. "Század vigyázz! Harkocsira! A jászsági páncélos zászlóalj története a II. világháborúban." Jászberény, 2000, Jász Honvédekért Alapítvány. Kiadói papírkötés.

3 400 HUF
9,19
10,00
Aggházy Kamil-Stefán Valér: A világháború 1914-1918. Bp., 1934, Országos Közművelődési Tanács Könyvosztálya, 4+320 p. + XVI (Fekete-fehér képtáblák) t. Szövegközti és egészoldalas térképekkel. Kiadói egészvászon kötés, kopott, kissé foltos borítóval, sérült kötéssel, néhány kissé foltos lappal.
16567.

3 000 HUF
16568.

2 000 HUF
16569.

2 200 HUF
5,95
6,47
16570.

1 600 HUF
16571.

1 000 HUF
Hajrá Honvéd - Erdélyért. Erdélyi vonatkozású dalok gyűjteménye a magyar katonaszellem szolgálatára. Bp., 1940, Vitézi Rend Zrínyi csoportja, 64 p. Második kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval és lapokkal, egérrágott.
16572.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF