Books: Law

Number of items: 13

Nicolai Hieronymi Gundlingii J.C. Jus naturae ac gentium: connexa ratione novaque methodo elaboratum et a praesumtis opinionibus aliisque ineptiis vacuum. Magdeburg, 1736. Renger. 528 p. Korabeli fél pergamen kötésben, enyhén sérült
15610.

8 000 HUF
22,60
25,81
17
Hammer price:
26 000 HUF
Tisza Kálmán: Parlamenti felelős kormány és megyei rendszer. Pest, 1865, Ráth Mór. Fűzve, kiadói papírborítékban, borító szélein kis gyűrődéssel.
15611.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 000 HUF
14,12
16,13
  Add to cart
  Remove
1832 Reflexiones inclyti comitatus Nittriensis deputationis circa Operatum Juridicum et Codicem de Delictis atque Codicem Cambio-Mercantilem depromptae. Tyrnaviae [Nagyszombat], 1832., Typ. Joannis Bapt. Jelinek, 26 p. Latin nyelven. Papírkötésben, kissé foltos.
15612.

4 000 HUF
11,30
12,90
Hammer price:
4 000 HUF
1832 Reflexiones circa operatum in commercialibus excelsae regnicolaris deputationis per deputationem i. comitatus Nittriensis depromptae. Cum adnexae ejusdem inclyti comitatus derminatione. Tyrnaviae [Nagyszombat], 1832., Typ. Joannis Bapt. Jelinek, 22 p. Latin nyelven. Papírkötésben, kissé foltos.
15613.

4 000 HUF
11,30
12,90
Hammer price:
4 000 HUF
1832 Reflexiones inclyti comitatus Nittriensis deputationis circa opinionem exelsae regnicolaris deputationis in ecclesiasticis depromptae. Cum adnexae ejusdem inclyti comitatus derminatione. Tyrnaviae [Nagyszombat], 1832., Typ. Joannis Bapt. Jelinek, 6 p. Latin nyelven. Papírkötésben, kissé foltos.
15614.

2 000 HUF
5,65
6,45
Hammer price:
2 000 HUF
Dr. Márkus Rezső: Felsőbíróságaink elvi határozatai. A kir. curia és a kir. ítélőtáblák döntéseinek rendszeres gyűjteménye. VI. kötet. Tárgymutató, döntvények mutatója, névmutató, tartalommutató az I-V. kötethez. Bp., 1896, Grill Károly, (4)+376+(4) p. Aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a gerincnél sérült borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15615.

2 800 HUF
7,91
9,03
Hammer price:
3 400 HUF
Kriminológiai és kriminalisztikai tanulmányok. IX. Szerk:: Gödöny József. Bp., 1972, Közgazdasági és Jogi. Kiadói kopott papírkötés. Megjelent 1300 példányban.
15616.

2 000 HUF
5,65
6,45
Hammer price:
2 000 HUF
Borpárlat és gyümölcspálinka. Szerk.: Keller Miklós. Bp.,1977, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kis kopásnyomokkal.
15617.

Available
2 000 HUF
5,65
6,45
  Add to cart
  Remove
15618.

Available
3 000 HUF
8,47
9,68
  Add to cart
  Remove
Ottlik Károly: Protokoll plusz. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Kézikönyv mindazoknak, akik hivatásuk gyakorlása során más emberekkel kerülnek kapcsolatba, azaz mindenkinek. Bp.,1995, Protokoll 96 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15619.

Available
800 HUF
2,26
2,58
  Add to cart
  Remove
15620.

Available
5 000 HUF
14,12
16,13
  Add to cart
  Remove
15621.

Available
2 400 HUF
6,78
7,74
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 410:
From  11 to 20 January
Viewing: from 17 to 20 January
Payment deadline is 4 Februar

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.