Tétel

Catalogue number:

15632.
410. Closed Online auction
Books: History

11 000 HUF

Description:

Tolnai Világtörténelme I-XX. kötet. Szerk.: Dr. Ballagi Aladár. Bp., é.n. Tolnai Nyomdaiműintézet és Kiadóvállalat Rt. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítókkal és gerincekkel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andrás

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.